5 yaşındaki kızına tecavüz eden ve döverek öldüren din adamı

suudi arabistan'da bakire olmadığından şüphelendiği öz kızına önce tecavüz eden sonra işkenceler eşliğinde öldüren müslüman din adamıdır. isminin feyhan hamdi olduğu belirtilen din adamının cezası paraya çevrilmiş. ölen çocuğun kız olması hafifletici neden sayılmış belliki. anal ve vajinal yollardan tecavüze edilen, beli kırılan ve yakılan bebeğin henüz 5 yaşında olması suudi arabistan'da da tepkilere neden olmuş. işin trajik yönü bu olayın ardından suudi arabistan'da bazı din adamları kız bebeklere doğumlarından itibaren çarşaf giyidirilmesini önermiş. söyleyecek söz bulamıyorum. uzun süredir bu kadar acıklı ve korkunç bir haber okumamıştım... bu rezil haber şu an tüm dünya medyasında tartışılıyor... suudi arabistan ve iğrenç körfez ülkelerinin sapık vehhabi müslümanlıklarıyla tarihe gömüldüğü günü görmek dileğiyle,amin!

edit: bu aşağılık herif suudi kanalllarında vaaz veren ünlü bir adammış birde...
(bkz: ben bi kusup geliyorum)

'küçük kız çocuklarını korumak için çarşaf giydirilsin.' önerisinde bulunulmuş. sapıklığı idamla, sapıklıktan korunmayı ise çarşafla çözmek nasıl bir zihniyettir? nasıl bir boka batmışlık, çıkmazlık bu böyle. yok ben bu dünyada yaşamak istemiyorum. bu gidişle bu tip ülkeler bok çukurundan kurtulmaz. en mide bulandırıcı şeyler de buralarda oluyor, bu sadece haber olanı.

kız çocuklarını korumak için onları doğar doğmaz öldürelim o halde. zamanında yaptığımız gibi.
söz konusu müslüman doğu ülkeleri olunca çok fazla şaşırmadığım haberdir. her fırsatta batının ahlaksızlığından ve uçuk yaşamından bahseden bu topraklarda bunun gibi daha nice olaylar yaşanmaktadır.

kişisel düşüncemdir ki; olayı gerçekleştiren kişi halk tarafından bilinen bir din adamı olmasaydı olaydan bu kadar haberdar olmazdık bile. günde bunun gibi ve bundan daha fena kaç olay yaşandığını varın siz düşünün.
kız çocuğu olduğu için kan parası cezası yarıya indirilerek 50 bin dolar para cezasıyla cezalandırılan evlat katili din adamı. detaylar yine kan dondurucu.

http://t24.com.tr/haber/5-yasindaki-kizina-tecavuz-edip-olduren-suudi-vaiz-para-cezasi-aldi,222965
ülkede tecavüz ve adam öldürmenin cezası idam fakat bir babanın çocuğunu ve bir kocanın eşini öldürmesi idam ile cezalandırılmadığı için 5-12 yıl arası hapis cezası alan şahıs.

(bkz: babanın öz kızına şehvet duyması haram değil)