adanalı karpuzcunun makatına giren şişe

adana'da karpuzculuk yapan s.a. (43), karpuz sattığı yerin bir bölümünü branda ile banyo haline çevirdi. s.a., banyo yaparken yarım litrelik pet şişenin üzerine düştü.

habertürk'ten neşet karadağ'ın haberine göre şişe makatına giren karpuzcu, şişeyi çıkarmayı başaramayınca bağırarak yardım istedi. s.a.’nın yardımına yan komşusu koştu.

üzeri havlu ile örtülen s.a., hastaneye götürüldü. yapılan operasyonla şişe çıkarıldı. s.a.’nın ifadesinde, “banyo yaparken şişenin üzerine düştüm. sabunluymuş, makatıma girdi” dediği belirtildi.
(alıntı)
..............................................................................................................

vay anam vaaaay...
bir insan ömrünün yettiği süreç içerisinde şişenin üstüne atlasa bu durumun olma ihtimli neredeyse yokken,
amcamız bunu başarmış sanırım (büyük ihtimal elleri ile).
bu arada şişe sabunlamış kendisini !!!
biz de yedik dedirten olayların başındadır.
bursa'da soda şişesini içine alan kişinin daha sonra şişeyi çıkaramaması üzerine eşine intihar ediyordum diyerek yardım istediği, haber olduğu duruma benzeyen olay.

(bkz: toplum baskısı )
şişenin ayıbı!! sen nasıl olurda o kadar kıvrak hareketlerle adamın deliğini tutturur da girersin makatına? hem de nasıl kendini sinsice sabunlarsın? ayıp! şişelere bile güven yok artık!
akşam radyoda yorumladıkları ve beni gülme krizlerine sokan haberin başlığı. be adam atıyorsun bari destekli at. bir de kola şişesi neden sokacak daha uygun bişey bulamadın mı? madem zerzavatla uğraşıyorsun bul bir salatalık patlıcan filan onları dene. *
dolu mu boş mu olduğu sorgulanası şişedir. dolu ise abiyi hem tebrik etmek lazım hem de geçmiş olsun demek lazım. *
yakında damacana varyasyonlarını merakle beklediğim fantağzidir.
böyle olaylar bizim ülkede çok olmakta her nedense
pet şişe kansorejendir, cam sağlıktır! tavsiyesinde bulunacağım karpuzcudur.
tüylerimi ürperten haber. ohanzi biri hayatı dizginlesin ve sabunları yok etsin.
''s.a abicim. düşünce şişenin götüne girdiğini iddia etmişsin yalanını yesinler. he bu arada geçmiş olsun umarım yaralanma olmamıştır'' dedirten olay.
götüne şişe sokup bağırsağını kesen kişiden daha sağlıklıdır.
yarım litrelik pet şişeyle fantazi yaptın tamam ama aklıma takılan sen yarım litrelik şişeyi nasıl soktun ki çıkmadı? bayağı yarım litrelik şişeye bakarak düşündüm de aklım hayalim almadı.
  • /
  • 2