ağda

bir ayıya yapılabilecek en kötü işkencelerin başında gelir. bir kere sırtıma yapmayı denedim gözümden yaş geldi. ben ettim siz etmeyin fena can acıtıyor.
hatun kişilerin mazoşişt yanını tatmin eden yapışkan nesne
insan haklarına aykırı güzelleşme yöntemi kesinlikle yasaklanmalı.
(bkz: travma etkisi yaratan deneyimler)
duyulduğunda bile insanın tüylerini diken diken eden uygulama. elbette ki tüylerin ayağa kalkması bir ağda hazırlığı değil.
biraz su; biraz toz şeker ve birazcık limon suyunun ateşte ısıtılarak yapılan, erimiş yapışkan şekerimsi, kıl çekmeye yarıyan meret.
modern versiyonu olan epilasyon aleti var bir de. bir mağaza da nasıl bişey bi bakayım diye çalıştırdım da sesinden nasıl ürktüm anlatamam. hırrrrrrrr diye adamın üstüne üstüne geliyor sankim. kadınlara acımamak elde değil.

(bkz: ayy yazık size kıııızz)
(bkz: iyiki de ayı olmuşum)
(bkz: oohh miss)
yüze yapılanı kesinlikle yaptırmayın. ben eskiden sakallarımın üzerindeki bölgeye ve burnuma yaptırıyordum. meğersem kılcalları genişletiyormuş. yüzün erken yaşlanmasına ve lekelenmesine sebep oluyormuş. eğer yüzünüzdeki kıllardan kurtulmak istiyorsanız ya lazer yaptırın ya da iple alın.
kolay bir şey olsaydı başına "sir" ünvanı getirilmezdi, hesap edin ne menem bişi olduğunu.
erkek halimle arada kendi kendime yaptığım şey. neden bu kadar abartıldığını anlamıyorum, çok da acıtmıyor yani. youtube'dan bunu yaptıran erkekleri izliyorum bazen, sanki derilerini yüzüyorlar mübarek. sanıyorum kılların güçlü olmasıyla alakalı. mesela ben de koltuk altlarıma yaparken inanılmaz acı çekiyorum.

lazer epilasyona para verilemeyecekse bundan daha iyi yol yok. en temiz şekli ise bant olarak satılanları. bim'in ağda bantları hem ucuz hem de etkili.
yaz geliyor kızlarrr.d
kendimi en kapana kısılmış hissettiğim an. ilkokul arkadaşım yapıyor bir de, hem hic komik olmayan ama onun yarıldığı ilkokul anılarımızı anlatıyor hem vura vura çekiyor. ayrıca her gittiğimde bi kere daha aldatılmış oluyor ve sinirini ağda yaptığı insanlardan çıkarıyor odadan mosmor ve ateş gibi ağdayla yakarak çıkararak. bi evlense de mahallece huzur içinde yolunsak , amin.
bence ne ağrılı ne de sızılı. yazın bacaklarıma, kollarıma ve karnıma yapıyordum. tabii ailem sürekli bi yorum yaptığı için gizliden gizliye yapıyordum. sonra görürlerse görsünler önemli değildi. şimdi izmirde bahar geliyor ve ben baharda bile şort giydiğim için yeniden ağdaları çıkardım. tek sorun evde yapınca bi tık uzun sürmesi ve sonrasında batık oluşturması, en azından bendeki etkisi öyle, onu da kese ve peeling yaparak hallediyorum ve bolca nemlendirerek. eee güzel bir vücut kolay kazanılmıyor.