ağzıyla prezervatif takan sevgili

daha erken boşaltacağı açık ve net olan 10 numara, saygı duyulacak sevgilidir. hatta ödül olarak ağzına yüzüne attırıcan bunun sevinsin amk.

yine de görmeden inanmam
kişisine göre bu durum fantazi düşkünleri için ideal bir hareket.
kimilerinde de kondom fantezisi ileri seviyelere ulaşmış, ve partneri kondomu taktığında boşalanlarına da denk geline bilir.
kondom zaten sikik birşey, takmak zaten sıkıntılı. ne gereksiz bir hareket. peh. fto
elini değdirmeden ağzıyla kuşu da tutabilirse* belki yaranabilecek sevgilidir.

(bkz: oral seks)
(bkz: el yordamı)
ağzıyla kuş tutan sevgilidir.
denedim ve başıma gelenler... adama çilekli falan al dedim sonuçta ağzıma alacam neyse geldi bu seviştik derken ben prezervatifi elime aldım güzelce açtım ve ilk hata dudaklarımin arasına ters almışım tadı boktan di ama kararlıydım yapacaktım... başını geçirene kadar biraz uğraştım sonrası kolay oldu sonra .. dudaklarım da hissizlik olmaya başladı önceleri çok öpüştüm ondandir dedim.. ve yerdeki prezervatif ambalajına baktım ve yikildigim an çilekli derken rötarlı almış mal...
saygı duyulası ancak kayıp sevgili. hayır, oğluşumun keyfi için de olsa geri dönüş yok.
prezervatif kullananların sayısı bir elin 10 parmağını geçmediğinden -bırakınız ağzıyla takmasını- sırf prezervatif kullanmaya teşvik edişi bile takdir edilesi sevgilidir.
10 parmağında ayrı 10 marifet olmasıyla yetinemeyen dünyanın en becerikli sevgilisidir. bulunduğu zaman kaybedilmemelidir.
prezervatifin dışına kayganlaştırma için eklenen korkunç domuz yağı ve türevlerinin tadına tahammül edebilen fantazişinas yüce bir kişiliktir.
-kendisine takabiliyorsa aşmıştır,
-sevgilisine takabiliyorsa bir sinir anında düğüm bile atabilir, korkulur.
bugune kadar karşılaşmadığım sevgilidir.

(bkz: kalın beyler kalın)