akp kolisi helal chp kolisi haram

artık kolileşirken hangi partiye üye olduğunu sormamızı öğütleyen aksini caiz bulmayan anlayış. koliniz evlad-ı osmani takıntılı hayli erdoğancıl ise her açıdan mübah, chp'ya yakın bir çizgisi varsa haram ve hemen uzaklaşılması gereken türden.

akp aydın milletvekili semiha öyüş, chp'li aydın büyükşehir belediyesi'nin dağıttığı yardım kolisi için, “belediyelerin dağıttığı kolilerde tüyü bitmemiş insanların hakkı var, alıp yiyenler haram yemiş olur” demiş. öyüş, konuyu müftülüğe de danışacağını söylerken; farkında olmadan beldeli beldesiz koli tutkunlarına da mesaj yollamış oldu. aman diyorum kirli kolilere alet olmayalım.*
bu tür aforizmik ve ileri demokratik iftira ve hakaretlere karşı, ağzımızı doldura doldura haykırmamız gereken cevap şudur kanımca: yawwww he heee!!
akp kolisi prezervatif yardımıyla bizi çaktırmadan sikerken, chp kolisi bu gidişle olsa olsa ancak kendini sikmektedir. e zaten akp ve zihniyeti haram işlese bile onu helal kıldığı için seksiniz yüzde yüz helal dairede gerçekleşmekte, chp ile ise henüz ilişkiye girilemeyecek gibi görünmektedir. bu chpnin yaptığına ancak gösterip vermemek denir.