artık yaz gelsin kampanyası

yaz gelince de "pöfff bu ne sıcak hadi havalar soğusun" diyen tatminsiz insan dileği.
işte bunlar hep yalnızlıktan menkul serzenişler; kış ve yalnızlık. oysa biraraya gelinse imece usulü yazlara gebe yataksal paylaşımlarla/performanslarla ne karlar kalırdı erimedik, ne balkan kışları görürdük bir daha gelme cesareti bulabilen. ama işte egomuzdan olsa gerek o kocaman kendimizle başbaşa kalışımızla yazın tek başımıza terliyoruz, kışın sıcacık yataklarda kıçımız donuyor.
radyoda güneşlenme şarkım demet akalın nazar'a* denk gelince artık yaz gelsin dedim içimden. güzel dileklerimle katıldığım kampanya. kışı zaten çok sevmem.
kış hiç gelmedi ki, yaz gelsin... daha kar göreceğiz, lütfen yani ayıp oluyor. bu sene harley botlarımı giyemedim. vallahi kutusunda çürüyecek ona yanıyorum.
sıcak havaları ve yazlık kıyafetleri çok sevmediğim için katılmak istemediğim kampanyadır. yağmuru, yaşı, soğuk havaları da sevmiyorum ama en güzeli bahar havaları tabiki. özellikle sonbahar. hem kış mevsiminde giyinmesi daha zevkli. daha çok aksesuar, bere, atkı, palto... seçenek fazla bir kere. tek güzel yanı denize girebiliyor olmanız ama son 2-3 yılda toplasanız 10 kere denize girmişliğim de yoktur. kendi malikanemin havuzunda takılmayı tercih ediyorum genelde.
yaklaşık 2 yıldır kış insanı oldum. sanırım yaz mevsimi artık bana göre değil, soğuğu seviyorum ben. yağmurda titreye titreye işe gideceğim. eskiden tatsız gelirdi ama şu ara nedense kış mevsimini daha bir seviyorum.