ateist ve eşcinsellere kötü bakmak haktır müslümanların vazifesidir

yeni şafak gazetesinde hayrettin karaman'ın yayınladığı yazı başlığı.

"insan haklarına dayalı demokrasilerde bir kimsenin ate ve eşcinsel olma ve bu oluşları savunma hakları varsa, böyle olmayanların da kendi değerlerine dayalı olarak ateistlere ve eşcinsellere 'kötü bakma' hakları, hatta müslüman iseler vazifeleri vardır" derken, ate ve eşcinsellerin istismar edilmesini hatta öldürülmelerini teşvik etmek istiyor muhtemelen; suç teşkil eden bu ifadeler hükümet çevresi tarafından çok sevilen yazara muhtemelen ısmarlama şekilde yazdırılmış, öyle değilse cidden kendi görüşleri ise bu adam aklını kaçırmış ya çocukluğunda bir şeyler yaşamış baya gerilere gitmek lazım.

cinayetleri ve şiddeti teşvik eden "kötü bakmak" çıkışından sonra, anlıyoruz ki buralarda hiç bir şey değişmez, bunlardan bir sikim olmaz.
ne yazik ki dogru olan bir aciklama. din ile dinden farkli bir gorusu/varolusu harmanlamak her ne kadar bizi rahatlatacak en onemli motivasyon araci olsa da (aile, cevre, kulturumuze aidiyet hissini yukseltmekte), bu durum su ile zeytin yagini birlestirmeye benziyor. escinselligin kabulu, semavi dinler icin sonu 'geri donulmez ahlaki sapkinlik' evresine cikan bir yolun baslangici.
din gözetmeksizin inanların bir kaçında görülen en garip hastalık. bu yazar da bu hastalığa yakalanmış.