ateistleri imana getiren origami

dini nasıl da bir reklam aracı haline dönüştürüldüğünü tebessüm ederek izletiren haber*. abi hangi kafayı yaşıyor merak ettim doğrusu. adam bir okus pokus ile hristiyanlığı çökertti. *

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11...

ilginçtir. bi de bağırmazlar mı tekbir diye. allah akıl fikir versin.
pek emin olamadım ama zeka özürlüler için hazırlanmış origami sanırsam. bu kadar uğraşmaya ne gerek vardı anlamadım."hristiyan olursan cehenneme gidersin." demek bazıları için yeterince açıklayıcı olmuyor demek ki. altını çize çize göstermek gerekiyor. hoş bütün dinler kendilerinden olmayanların cehenneme gideceğini iddia eder ya o da ayrı mesele. cennete kim gidecek bu durumda o da başka bir ünitenin konusu.
origamiden soğutan videodur. bir televizyon kanalında yayınlanan benzer bir video daha doğrusu bir programdan kesit. alttaki yorumlar ise çok daha lezzetli.
artan kağıtlarla "hala" da yazabiliyorum. napayım halama mı tapayım. uzun süredir duyduğum en zekice yorum.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/118576/hristiyanlari-musluman-yapan-origami
uçak yapıp "senin gafa uçmuş gafa" dese kabullenebilirdi.

ayrıca hristiyanların hepsi ingilizce konuşur sanıyor galiba arkadaş zağtımız, ibranice cehennem yazsaydı belki daha inandırıcı olabilirdi bazı hıristiyan arkadaşlarımız için. ya da "hallelujah" yazısını çıkarabilseydi, olmayınca olmuyor demek ki.
ya yemin ediyorum uğraşılmış ve düşünülmüş bir şey. yalvarıyorum bu işlemi kansere, aids e toplumsal eşitsizliklere harcayın. nolur ya?!!!
rüyayı gören şahıs uyumamış bildiğin istihare yatmış. bu kadar uzun rüya mı olur*. yine de yüce rabbim gani gani sevap point ihsan eylesin. amin.
uzun zamandır düşünüyorum ne yazsam diye, ama yok arkadaş yok bu adamların tanımı. onlara göre allah bunları sadece dini yaşamak için dünyaya getirmiş. bu insanlardaki akıl anca bunlara çalışıyor. teknoloji, bilim-ilim denen kavramlardan uzaklar. elin gavuru uzayda fink atsın bunlar anca anaokul işleriyle uğraşsın. yok arkadaş adam olmayız biz yeminle olmayız. bu kadar körü körüne kör olamaz bir insan. sizin zihniyetinizi sikeyim.