ayı sözlük beşinci ankara zirvesi

yardır musa!


çıkartmadan beş postacı ankaralılar yine zirvelerdeler
şimdi ben de ankara'da olduğuma göre artık, geliyorum sanırım. * hatta şöyle yarın ya da pazar olsa ne kadar hoş olur. * bayram tatili sebebiyle fazla erken kaçıyorum çünkü ben ankara'dan.
ankara'nın ölmesini istemiyoruz. yeşertin ankara'yı.
ankaralı yazarlar her zaman ki gibi çok istekli; şaşırıp kalınması gerek bu yoğun istek ve katılım taleplerine.
hadi bi el atalım da yapalım şu beşinci zirveyi... yeni yazar geldi mi ankaradan ? yoksa yine kemikleşmiş grubumuz olan 3 kişiyle buluşup adına zirve yaptık mı diyeceğiz ?
her ne kadar sabit kadro dışında bir değişim olmayacağı gerçek olsa da, olur da bir zirve söz konusu olursa orada olurum kanaatindeyim. *
sevgili cubboyun da başlığı dürtmesiyle resmiyete kazandırdığımız zirvedir. katılmak isteyen herkesi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. 16 kasım 2013 saat 18:30 da kızılay bayındır 2 sokakta bulunan sarkaç cafede bekliyoruz.

sarkaç cafe adres bilgisi : https://plus.google.com/117992504574023050992/about?hl=tr
ankaraya geri dönüş yapmış birisi olarak katılacağım zirvedir. yeni insanlar tanımak için sabırsızlanıyorum.
gözümden kaçan etkinlik. şimdi fark ettim. keşke haberim olaydı da facebook ve twitterda duyursaydım. neyse hala geç değil aslında. hoşuma gitti bu. ankara'lılar uykudan uyanmaya çalışıyorlar. istanbul, izmir derin uykuda. görüşürüz bye.
bu akşam gerçekleşecek zirve. sözlük yazarlarından çok arkadaşlarımın ilgi göstermesiyle bir ilki yaşayacağımız zirve olacak sanırım. 3 sözlük yazarına karşı 5 arkadaşım katılacak.
kıl payı yakaladığım zirve! tamam bir süre buhran geçirip ortalıkta görünmemiş olabilirim. ama bensiz zirve yapılmasına da göz yumamam. gidip göreyim tosuncuklarım neler yapıyor!
son dakika filizkunun da katılımıyla acaba arkadaşlarımdan çok yazar mı gelecek diye heyecanlandım bak. filizku bu ara yoğun olduğunu bildiğimden özel olarak davet için aramadım yoksa her zaman baş tacısın * gelecek olmana çok sevindim...
ertesi gün ales olmasaydı kesinlikle katılmak istediğim zirve. ilk olacaktı benim için zira. fakat 350 km tepemedim, bu haftasonu elim kolum bağlı.
acayip keyifli geçen zirve. çok güldük çok. bv bear, kemanyayi, cubboy ve sürpriz şekilde olmuyorneyapsamolmuyor katıldı. özlemişim tosunlarımı. bol dedikodunun yanı sıra sevgili elizabeth & hayat arkadaşının sıcak sohbeti akşama renk kattı. iyi ki zirveyi planlamış sevgili bv bear. can suyu gibi geldi. seviyorum sizi tosunlarım benim.
sözlüğe aylar sonra geri döndüm ve zirveyi yeni fark ediyorum. hoş, bu akşam olan seminerden ötürü katılmam imkansızdı zaten ama dönüşüme denk gelmesi şaşırttı beni *
uzuun zamandır yazmadığım sözlüğün ankara zirvesidir. her ne kadar beşincisi olsa da benim için ilk zirve olmuştur. utanarak çekinerek sıkılarak gittiğim 10 dk oturur kaçarım dediğim zirvedir. çok sıcak kanlı, güler yüzlü, hoş sohbet insanlarla karşılaşınca rahatladım. suskunluğum asaletimdendir diyemeyeceğim ağzımın pek laf yapmamasından kaynaklıdır. * yeni bir zirvenin de sinyallerinin verildiği zirvedir aynı zamanda. organize edenlere, katılanlara teşekkürler.
ve bir diğer ankara zirvesini yapmış olduk dün. kemikleşen kadroya kemanyayi'da ekenmiş oldu, iyi de oldu. bolca gülündü, eğlenildi falan. * gelen herkese bir kez daha teşekkür edip, diğer zirvelerde; yeni yazarların katılım umuduyla, görüşmek üzere diyerekten zirve sonrası entry girememe becerimi bir kez daha gün yüzüne çıkarmış olayım öyleyse. *
uzun zamandır bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. güzeldi katılan herkese çok teşekkür ediyorum buradan da. özel konuklarım elizabeth & hayat arkadaşı da renk kattı zirvemize. genelde ankara zirveleri çok katılımcı olmadığından dolayı bir aile toplantısı havasında gerçekleşiyor. bu samimiyeti seviyorum. zirvenin ana gündem maddesi eskiden ne güzeldi yaa oldu. filizku ya eskiden sözlükte neler yaptığımızı anlattık genelde. önümüdeki ay da yeni yıl 2 zirvesi yapmayı planladık bu zirvede, her anlamda keyifli bir akşamdı. filizku, olmuyorneyapsamolmuyor, cubboy ve yeni tanıştığım tanıştığıma çok memnun olduğum kemanyayi sizlere buradan bir kez daha teşekkür ediyorum iyki geldiniz iyki varsınız.