ayı sözlük geleneksel homojenlik ödülleri rezaleti

sesli şekilde kahkaha attıran başlık olmuştur. bu mizah anlayışından ve böyle yazarlardan mahrum kalmayalım sözlükçe inşallah. amiiiiiiin.
sözlükte dönen geyiklerden habersiz biri olarak, ilk entrysini hayranlıkla okuduğum ve yazarına mutluluklar dilediğim, gerisini sixtir etmesini naçizane tavsiye ettiğim başlık.
rezalet demek biraz fazla kaçmış olabilir. doğru tanım "ayi sozluk geleneksel homojenlik odulleri eksik olan kategoriler" olmalı. görüldüğü gibi sözlüğün en şizofren yazarları ve sözlüğün en hayal dünyasında yaşayan ibneleri gibi kategoriler atlanmıştır. idda makamı olan arkadaşa ilacını almasını unutmamasını önerir hayal dünyasında başarılar dilerim.
ödül töreni sunumunda giyeceğim svarovski taşlarla bezeli özel tasarım donumda son anda oluşan minik yırtık nedeniyle sunumu donsuz yapmak zorunda kalacağım için yaşanacak rezalettir. en göz alıcı parçamın eksikliğini başka göz alıcı parçalarımın dolduracağından şüpheniz olmasın tabii ki.
sözlüğe ve sözlükte dönen geyiklere yabancı biri olarak sazan olduğum başlık. olsun. sazan da güzel balıktır.
sözlüğün psikopatların en psikopatı (asdi özel) ödülünü almış biri olarak bu rezaleti detaylandırmak istiyorum. öncelikle zagor size ne yaptı? ne zaman tavuğunuza kış dedi? ne zaman yüzünüze jilet attı? * şeker gibi adamım lan! bir çok kişi selam vermiştir, konuşmuş küçük çapta mesaj yöntemiyle de olsa sohbet etmişimdir. uslu uslu kibarca mesajlarınızı cevaplamış, kendime yakışır bir şekilde salon beyfendiliği çizgımdan çıkmamışımdır.

şu ana kadar katıldığım 2 zirve sonrasında da herkesin ortak fikri çok gülmem idi, bir psikopat olarak gelip yüzünüze suratımı asıp salyalarımı mı fışkırttım. zirvelerde şen kahkahalarım meşhur olmuştur. yüzyüze görüştüğüm (bireysele aldığım) 1-2 kişi de gülmemden mütevellit bensiz yapamamıştır. ya arkamdan gözyaşı dökmüştür ya da tekrar görüşme hususunda derin ve ince baskılar yapmıştır.

o oyları veren, o tuşlara basan parmaklarınız kırılsın, ocaklarınıza ateşler salınsın. yediniz hakkımı, kıydınız bu şeker gibi adama. diyeceklerim bu kadar kısa ve derin.