ayı sözlük gündem takip ekibi

gündem takibine, güncel haberlere ve sosyal medyaya yatkın yazarların oluşturacağı ekiptir. bu ekip için 1 adet twitter hesabı yeterli olacaktır. "ben desteklerim" diyenler beri gelsin. sözlüğün artık kesinlikle gündemi takip eder bir hal içine girmesi gerekiyor.
böyle bir ekip kurulmadığı için, gündemi ve ilgili haber portallarını takip etmediğimiz için gündemden bihaber olmamız durumudur.
dark bearın yaptığı girişim illa ki bir ekip çalışması olmak zorunda değil sanırım. bilgi güçtür, paylaştıkça büyür mottosunun hakkını vermek gerekiyor. sol frame bakınca daha iştah açıcı başlıklar görmek kim istemez ki? ekip içinde olmak gerekmiyor, bireysel olarak da bunlar yapılabilir pekala. gene de desteğim ben!
bu bir ekip çalışması değil tabiki, sadece bizlerle ilgili bir çok haber portalından bizi ilgilendiren haberleri sözlükte kendi düşünce ve fikirlerimizle yorumlamak, gündeme getirip paylaşmak, daha çok kişiyi bilgilendirmek, haberdar etmek ve konulara dikkat çekmek amacı güdülüyor. twitter hesabı ile de bu olaya destek olan yazarlar ayı sözlük ile ilgili tweetlerinde #ayisozluk etiketi kullanarak bunu daha çok kişiye duyurabiliriz. böylelikle dünyadan ve türkiye'den haberimiz olsun ve sürekli sözlükte aynı başlıkların dönmesini izlemek zorunda kalmayalım diye düşünüyorum.
bugünlerde tüm yazarların katıldığı ekip. şöyle de bir itiraf olmuş gibi, direngeziparkı eylemlerine karşı destek veren ünlülerin reklam peşinde olduğunu iddia etmek gibi. evet geç oldu ama çok iyi oldu çokta güzel oldu taam mı!
green apple savaş çığırtkanlığı konusunda hergün yazabilir. çünkü ona hergün savaş.
dün gece 12 sularında gündem sakindi. sabaha doğru tsk-ışid ile pkk savaşına döndü. bu normaldi. ama ne olduysa birden bire gündem kürtlerin ne kadar kötü olduğuna, atam atam sen kalk ben yatama, marşlarla gökyüzünü kana bulayana kadınların coşkusuna, alamanyadan bit baks yapan amcalara döndü. ilginç bir gündemdi.