ayı sözlük günsonu raporu

doğru okunmadığında yanlış sonuçlara vardırabilecek rapor.
yine kendimden nefret ettim ibne olduğum için.sevişemediğimden dolayı sevişenleri ve bana sevişmeyi çağrıştıran her şeyi yaşlı ve hınçlı gözlerle okudum.hayatın varoluşun ibne duruşunun içinde seksi çıkarmayı çalıştım ama yine tek başıma kaldı.bazen diyorum içimde ki bu nefreti başka bir şeylere yönlendirsem mesela spor yapsam uzak doğu sporları olabilir .bu şekilde hem hıncım azalır hemde vücut yaparım.
benden farklı düşünenleri hala kabullenemiyorum.nasıl benden farklı düşünürler oysa ki ben lgbtler için en iyisini düşünüyorum.drama quen yaşıyor içimin bir yerlerinden.olmadık yerlerde hortluyor bastırıyorum ama o harflerin arasına sızıyor.aslında bir sevişsem geçecek.sancılı geçmişimi bıraksam bir beden de isyanımı sevince çevirsem mutlu olurum.
bu gençlik heyecanını bir şeylerin hemen olsunlar istememi ne zaman bırakacağım ey allahım.neyse yarın erken kalkar sıkıcı hayatıma birilerinden nefret ederek devam edeyim.
iyi geceler sözlük.ha yatmadan önce sevişseydim ne güzel olurdu be.yaa gene sevişme dedim.lgbt mücadele de sevişmeye yer yok. sevişe sevişe kazanacağız diye bir slogan vardı.pehh ne varoş.neyse ben yattım sözlük.sevişme seks sevişme don beden zzzzzzz.
her başlık farklı konu içerdiği için bu raporu tek bir bakış açısıyla, kendi fikirlerini başkalarına dayatmak ve benim gibi düşünmeyen ölsün yeah kıvamındaki entrylerle şenlendirmek yerine, insanlara şirin görünmeye çalıştıkça boka batmak gibi sonuçlar doğuracağı için daha realist ve konulara düşüncelerinden bağımsız bakmayı becerebilenler tarafından yazılması gereken rapordur.
http://ayisozluk.com/lnk/a25743
ne varsa muhafazakar aşkta varmış. biz daha yakın arkadaşımıza açılmaya çekinirken adamlar '' ilahi aşk '' diyerek çoktan yasallaştırmışlar. biz daha '' geçen yeni tanıştığım bi adam beni öptü '' lerle avunurken millet ısırmalı/yalamalı götürüyor. şunu anladık ki; hergün sabahlara kadar porno izleyip uygulama maksatlı öğrendiklerimiz bile kalitemizi kurtarmaya yetmeyecek. millette fışkırıyor, bizde damlamıyor bile.