ayı sözlük kanada zirvesi

ağustosun 2.haftası montreal gay pride bahanesiyle montreal ya da ottawa da yapılması gereken zirvedir. belki mahallenin bakkalinin kocasi bile gelir.
ottawa'da olursa ironi olsun diye nargilecide organize edecegim zirve. geronimo bayilir nargileye diye*.

ottawa da yapilacaksa agustosun 13 unde montreal de yapilacaksa 14-17 arasi yapilmalidir ki sözlüğün yegane çiçeği geronimo teşrif edebilsin. nargile de gayet orjinal bir fikir kesin gelirim bak.
nihat hatipoğlu na sordum ve kanada zirvesine katılmamın caiz olduğunu söyledi. bende bu haber üzerine havalara uçtum ve kan ter içinde uyandım. haliyle türkiyedeydim. bu olay üzerine ben bu oyunu bozarım diye haykırdım. şimdi bunun zirveyle ne alaksı var diyeceksiniz ama var * *
not: sözlüğü okurken uyuyakalıp tv de annem maharetiyle açılmış nihat hatipoğlu sahur programına maruz kaldım.
(bkz: mağdurumda mağdurum) *
son bir hafta da vuku bulan üç uçak kazasından sonra katılmayı göze almadığım zirvedir. zaten pasaport küflenmiş amk bavulda.
is guc bitsede aksam olsa da nargile icsek efinim. sehrin obur yakasinda oldugumdan is cikisi arabama atlayip yolda polis olmamasini umarak basacagim 140'a ki ibnetor subjugator ordan zirlamasin.

geronimo'nun serefine ottawa'nin en dassakli nargile kafesinde yer ayirtilmistir. gelsin kebaplar, turk kahveleri, cibil cibil dansozler.

wolverine eksik, keske zaman tutsaydi da gelebilseydi.
nihayet başkent ottawada rdbear ve subjugator la gerçekleştirdiğimiz zirvedir. kanada nın bu iki yağız delikanlısıyla nargile ve çay eşliğinde muhabbet süperdi. yakın olsaydık rdbear ve subjugator ı kısırlı börekli altın günlerime dahil ederdim, o kadar sevdim yani. en kısa zamanda 2. zirve için vancouver a gelmelerini diliyorum.