ayı sözlük yemekteyiz tek yön

tek yönün olmazsa olmazlarından- elbette ki kalitesiyle, seviyesiyle, bilgi birikimi ve kültürüyle değil gideriyle- max blumun ev sahipliğinde tertiplenecek ve kendi göbeği üstünde özenle yoğurduğu hamurişleriyle tüm ayı ve ayı severlerin gönüllerini- tek yönde ne gönlü ya- fethedecek bol yemeli, ısırmalı, tadına bakmalı yemekteyiz programı.

geceye dokunulmazlığını ilan eden max blum kapıdaki güvenlikleri ''çekilin'' nidasıyla uzaklaştırarak sert bir giriş yapıyor. e adam burada yatıyor sonuçta- yatıyor derken kimseciklerle değil tabii ki, müdavimi yani-o nedenle bu denli rahat. geceye el değmemiş vücudunu özenle koruyan göbek bariyeriyle katılıp yine yürekleri hoplatacak gibi görünüyor. bakir tepelerde açan ve kimselere koklamak nasip olmayan kankisi medyum fettish ise içmiş ve sevişmiş- içkiyle sevişmiş!- olarak gecedeki yerini alıyor. bu arada atletik vücudunu tümden açıkta bırakan ama yüzünü özenle gizleyen maskesiyle pisuvardaki siyah kil serisinden olduğu tahmin edilen bir yabancı az ilerde beliriyor.

ve kapıda bir hengame... uzun adam giremez uyarısını dikkate almayan dark bear ve greenday güvenlik görevlileriyle kapışmakta. daha doğrusu güvenlikler boy ölçüşemeyeceğini farkedip kırmızı halıya geçişlerine göz yumuyor. dark bear basketbolcu tarzıyla, greenday ise kaplan edasıyla içeri giriyorlar. kelayı ise izmirden getirdiği özel film- mekana uygun olarak pornografik- arşiviyle ortamı bir anda ısıtıyor ve gözler barkovizyona çevriliyor.

bankacibearın tek yön girişinde güvenliklerden başlayarak ilerlediği her noktada bulduğu herkesin koynuna para sıkıştırması elbette ki adamın sarhoş olup dönüş yolu bulmasına değil parasıyla adeta sekse hayır diyerek sağlam bir duruş sergileyen müdavimlere yem atmak olarak yorumlandı. dexter6nın ise getirdiği kitap koleksiyonunu okuma arasında birkaç kişiyi kesmesi ''nerede o eski kurtlar'' sitemli bakışları kendisine doğrulttu. geceye çekingen şekilde katılan ayimiyim neyim acaba içinse mekan kendisini keşfetme adına adeta bir test niteliği taşıyacaktı. ama daha ilk dakikalardan ayı bakışlarını üstüne çekmesi ayıyım ulan ayı geçici nickini üzerine konduruverdi.

''kalbim bomboş'' diyerek ayı sözlük bir yaşında zirvesinde yaptığı olaylı itirafla gündeme bomba gibi düşen ve ''vıcık vıcık ilişkilerden nefret ediyorum'' diyerek seviyeli açıklamalarda bulunan hestianın yine o meşhur gözlüklerini çıkartmadığı ve max bluma ve sevgililerine inat kuğu gibi süzüldüğü dikkatlerden kaçmadı. bu hareketleri ''ufukta aşk mı var'' söylentilerini doğurdu. ''ah ah nerede o eski çıtırlar'' hayıflanmaları duyulmuş olacak ki honeybee ve nowtheworldisgone imjustone neşeli halleriyle mekana damladılar ve 22lik olduklarını adeta göze sokan davranışlarda bulundular.

bv bearınsa ankaraya inat sıcaklığımla geliyorum iddiası mekana girişinden beri sergilediği sımsıcak tavırlarıyla haklı olduğuna yoruldu.

yemek vaktinde herkeslerin bir anda ortadan kaybolması ise max blumu çileden çıkarttı. buraya sadece keyifli bir akşam yemeği ve seviyeli bir sohbet için geldiğini belirtip, millet yemek deyince neden yiyişmek anlıyor ve çok seçici olanların bile evrensel yemek kültürü devreye giriyor diye sitem etti. hani mutfakta aşçı olmak çok önemliydi diye diye el değdirmediği güvenliklerin yanından geçerek gecenin karanlığında kayboldu. diğer grubun başından geçenleri ise başka evlere kamera yerleştiremediğimiz için detaylı şekilde anlatamıyoruz.

bir yiyişmekteyiz pardon yemekteyiz programı daha sona erdi. max bluma 10, diğerlerine kocaman bir sıfır.