başak burcu erkeği ve aslan burcu erkeği ilişkisi

başak ve aslan en ideal ilişki gurubundadır.
başağın o muhteşem karakteri,süper zekası,analitik çözümleri,mantıklı düşünceleri,eğlenceli tavrı aslanın çok ilgisini çeker ve aslanla başak burcu çok iyi anlaşır.
aslan burcunun showmenlik durumları başağı ona bağlar ve onu zeki bulur fakat başak aslanı kontrol altına almaya çalışırsa aslan kaçar, biraz bekleyin sessiz kalın aslan geri dönecektir. bu akşamlık bu kadar öpering!
aslan burcu erkeği siker gibi geldi buradan, boğa burcu erkeği olsaydı değişebilirdi, başak burcu erkeği çok adaletsiz bir seçim olmuş.. öhöm konu neydi la.
asla sevgililiğe dönüşemeyen, ama sağlam bir arkadaşlığa evrilmesi olasılığı yüksek ilişki. en azından kendi deneyimlerimde böyle.
ben bir aslan olarak karşı taraftaki burcun ne olduğunu pek önemsemiyorum. her burcun kendine göre bir gideri var. *
benim doğum günüm 23 ağustos. yani bazı takvimlere göre aslan bazı takvimlere göre başak oluyorum . demekki bu yüzden kendimi seviyomuşum.
erkek erkeğe ilişki...? çok iyi arkadaş olurlar. başka ne olabilir ki? terbiyesizler sizi...
başağın yoğun eleştirilerine dayanamayan aslan erkeği ona zıt gitmeye ve aldatmaya meyledebilir. aslanın yüksek egosuna ve durmadan kendisini öne atmaya çalışan aceleci tavırlarına şaşıran başak şöyle bir durup düşünür. bunlardan sevgili olmaz kısacası

arkadaş olur mu? sanırım, eh işte.
bi çay içmelerinde fayda görüyorum esra hanım.
ateş olan aslan ile toprak olan başak seks anlamında muhteşem bir ikili olur amaç buysa mutlaka bir araya gelmeliler. ancak amaç aşksa başakların aşırı detaycı ve prensipli olması aslanı yorabilir.

edi ğt: aslan ya da başak değilim, sadece gözlem.
başak gerçekçiliği ile aslanın gururuna zarar verir. toprak ateşi sondurecek, ates topraktan sıkılacaktır.