bearhairy'nin yaprak sarmaları

zirveden kalan damak tadı. eşsiz lezzet. sahibi formülünü söylemeyerek artizlik yapıyor. bugün dev tencere oradan oraya döndü dolandı. her ne katılıyorsa içine, muhteşem.
bende istiyorum bearhairy bana da yap beraber yiyelim pureye vermeyelim
bir kap dolusunu evde yemek üzere kardeşim ve kendim adıma aşırarak, en kârlı çıktığım sarmalar. hatta şu an onlardan yiyorum, mmm beybi yaşasın kötülük.
tabiki de beyaz pirinçten yapmadı o sarmaları. yani bana bir dahaki buluşmamızda beyaz pirinçten yapmamasını diliyorum; bir köylü olaraktan etli yapmasını isterim hani, köy etidir lezzetlidir. sanki anasının karnından pirinçle çıktı!? * ayrıca hangi ara sarma yaptığını idrak edemedim, otobüste sarıp asfaltta mı pişirdi? peheyt, duyan da işsiz güçsüz sanır.
futurelavirs'in hakkında yanıldığı sarmalardır. çünkü eminim en fazla ben aşırdım. zirvenin sonuna doğru nerede sarma görsem zulaladım. akşam yemeğim çıktı çok şükür. *
eğer onlar sarmaysa nedir bizi zirve sonrası gece uyanıp uyanıp evdeki boş tencereleri bir umutla açmaya iten, zirveye katılamayanların sözlük yazarlığına devam etmek için dopingini alamadığı iddiaları, vapuru kaçıranların adeta yüzerek adalara ulaşma telaşı, milletin birbirinin göz hareketlerini okuyup son kalanları el çabukluğuyla götürme çabası, vapurda seyahat sırasında nerdeyse bearhairy'i vapurdan atarak sarmaları ele geçirmeye itecek kadar bizi kötüleştiren, onların anadolu yakasından özel kaslı korumalar bearhairy ve smellycat nezaretinde gelmesini sağlayacak denli koruma içgüdüsüyle donatan, bir sonraki zirveyi ertesi gün mü tekrarlasak düşüncesini hayata geçirmeyi tasarlatan, birbirimize üstsüz erkekleri gösterip fırsatçı kişilikler, türlü şirinliklerle sarmaları yutturan. kim gerçekten inandırabilir bunun sadece bir sarma hikayesi olduğuna.
duyduğumuza göre pe bir meşhur olmuş sarma.lakin tadına bakamadığımız için bilemiyoruz haliyle.bir gün bir kuşkana sarıp aplasına getirir ve fikirlerimizi belirtiriz.herkese şapır şupur bize yarebbi şükür olmaz.
(bkz: bitch better have my sarma)