bölüşürsek tok oluruz bölünürsek yok oluruz

meclise yeni dönemde yerli ve milli milletvekili istenerek bütünlük duygusunun perçinlendiği mitingde söylenen slogan.
ayrıca beyaz türklerin saz ve caz yaptığı vurgulanarak, saza ve caza tok olunduğu vurgulanmıştır.
**
teröre karşı her türlü müdahalede bulunabilecek yetkiye sahip zat'ın, her ne hikmetse tekelinde olan terörü halka şikayet ederek yaptığı mağdur edebiyatıdır. koyunlar yemiş olabilir ama herkes yemez sevgili aktroll. 1-2 sene öncesinde her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldığını söyleyip, şimdi yerli ve milli milletvekili istemek hangi aklın ürünüdür bilemedim. tam bir istikrarsızlık anıtı.
saraylar da oturup,gemicikler alıp,750 bi tllik saatler takılarak bölüşülmez.asgari ücretin açlık sınırının bile az olduğu ülkede neyi bölüştünüz ?milyonlarca insan ay sonunu denk getirmeye çalışırken kafayı sıyırıyor.ekonomik dar boğaz toplumun iflahını sikti.bir zümrenin tüm serveti paylaşıp geriye kalanlara şükürü öğretip sabretmesini söylemesinden bıktık.
insanlar köpek gibi çalışmaktan kafalarını kaldıramıyorlar.çocuklarının karınlarını doyuramıyorlar bunlarda çıkmış bölüşelim -bir olalım faso fisosu yapıyor.bölüşenler bizler değiliz.bizler açlığa alıştırılıp din afyonuyla uyutulmuş aptal koyun sürüleriyiz.bizler devlete isyan etmenin allaha isyan etmek olduğunu kanıksamış kanı ucuz askerleriz.bizler her sabah 5 te uyanıp hayvan gibi metrobülsere,otobüslere tıkılıp modern taş ocaklarına giden köleleriz.bizler karın tokluğuna çalışan paryalarız.bizler ev sahibine kirayı ödemek için çocuğumuzu sevmeye vakit bulamayanlarız.
bizle anadili yasaklananlarız.bizler sadece etnik yapımızıdan dolayı öldürülenleriz.bizler ibadet yerlerine pavyon türkü bar denilenleriz.bizler kestiği yenilmeyenleriz.bizler cinsel kimliği yüzünden dört duvara hapis olmuş yaratıklarız.camilere sokulmayan,iş verilmeyen,öldürülen eşcinselleriz.
siz kiminle bölüşüyorsunuz bu serveti bu ülkeyi ?
siz kiminle bir oluyorsunuz türk-sünni-heteroseksüeller haricinde?
bu memleketin sahibi siz değilsiniz ve olmuyacaksınız.elbet çarkınız kırılacak.bizler sizinle bir olmayadık ve olmayacağız sevgili akpliler.biz sizin köleleleriniz değiliz sizde bizim efendimiz değiliz.o yüzden kendi aranızda birlik olup toz mu duman mı ne olursanız olun.