boxer koklamak

başkasının olunca kim olduğuna bağlı olarak değişebilen gerçekleştirirken sahibine yakalanmakla tansiyonların yükseleceği bir aktivite. olaylar gelişir gelişsin zaten yeter
tıpkı evde etrafa saçılan çoraplarla yapılan kimlik tespiti sonuçları gibi izlerin yıllanmış sıkıcı kocayı işaret ettiği dedektiflik araçlarından biri.
duştan yeni çıkmış mis kokan bir adamın, kirlisi makinada temizi üzerindeyse...
özellikle japonlarda çok yaygın olduğunu duyduğum fetiş cinsel aktivite.
güzel bir eylem. ara sıra kendi terli donlarımı kokluyorum, derin derin solunası hoş bir kokusu var.
bununla ilgili bi anım var onu anlatayım. yalnız boxer değil beyaz külot. yaş 15 ve o zamanlar boxer yoktu pek. daha yeni yeni gay olduğumun farkına varmışım. karşı komşumuz var ve ben adama hastayım. adamın oğlu da benim kankam. en yakın arkadaşım. ya ben onlarda ya o hep bizde yani. bi akşam yine ben onlarda takılırken çişim geldi. arkadaşın odasından çıktım tam banyoya yönelirken banyo kapısı açıldı. adam duştan çıktı havluyla filan. ben de ardından içeri girdim. tam oturdum işerken (oturarak işerim, gece kalktığımda uykusuzken alıştığım bi durum) gözüm çamaşır makinasının önündeki yeni çıktığı belli beyaz slip külota takıldı. herhalde hayatımda o kadar ani bi ereksiyon bi daha yaşamamışımdır. aldım elime bunu ve bu fantaziyi gerçekleştirdim. pişman değilim.
ruh hastalığı...sadece kocişkonunki koklanır...
her duş öncesi yaptığım eylem.
(bkz: taşak kokusu)

beni taşlayabilirsiniz. cezamı kabul ediyorum. ve konuya giriyorum.


sanırım testesteron hormonunun kokusu siniyor iç çamaşırına. eğer olaya ter kokusu dahil değilse ben bu kokuya bayılıyorum. günlerce boşalmasam bile çamaşırda hafif sperm kokusunu andıran bir koku bu. çok heyecan verici. bildiğin fetiş oluştu bende. böyle güzel bir koku yok.
bayılırım bunu yapmaya hele bir de sperm kalıntısı varsa harika olur of
birkaç gün giyilmiş ter, döl ve taşak kokan boxer, sahibi olan partnerin tarafından başına geçirilir ve o an onun kokusunu içine çekerken seks yaparsın ya hani (bkz:orgazmdan daha zevkli anlar)