bütün arkadaşların eşcinsel veya kadın olması

şanslı insan olabilir.heteroseksül tayfa ile fazla anlaşamıyorum.muhabbetleri belli kadın-seks-futbol-siyaset.bu çemberden çıkanlar fazla yok.ayrıca gizli bir ibne olduğum için insanlarla belli bir samimiyetten sonra aşk ve seks hayatına getiriyor muhabbeti.yalan söylemek zorunda kalıyorum.32 yıllık hayatım boyunca çok fazla yalan söylediğim için artık dayanılmaz bir hale geldi yalan söylemek.heteroseksüellerle çok yakın arkadaş olamıyorum bu yüzden.belki de aralarında çok iyi ve beni anlayabilecek insanlar mevcuttur ama bunu ortaya çıkarmaya dahi uğraşmıyorum.eşcinsellik insanı bu şekilde yönlendiriyor malesef.kendilerine açık olduğum iki heteroseksüel arkadaşım var onlarda başka şehirlerde yaşıyorlar.
eşcinsel arkadaşım ise saysısı 4 ü geçmiyor.galiba sorun bende arkadaş edinmekte sıkıntı çekiyorum ama bu halimden de şikayetçi değilim.insanları tanımak beni yoruyor.dertleri,hayalleri,istekleri,aşkları,aileleri gibi şeyleri dinlemek istemiyorum.dinleyince beyin ve duygusal yönden çok ağır geliyor.sınırlı arkadaş çevresi gayet streil ve konforlu.yenilerine gerek yok.ister heteroseksüel ister gey olsun.az insan çok huzur.
ayağımı kırdım, annemlerdeyim, hasta ziyareti olarak arkadaşlarım gelip gidiyor. annem bir noktadan sonra "oğlum maşallah bütün arkadaşların kadın, hiç erkek arkadaşın yok mu senin?" dedi. bu şekilde zaten farkında olduğum durum annem tarafından da farkedildi. bir sürü kadın, eşcinsel erkek arkadaşım da yok. bütün hayatım kadınlarla geçiyormuş, eve gelen erkekler sadece kadın arkadaşlarımın kocaları oldu. erkek milleti ile hiç uğraşmıyormuşum, ayan beyan ortaya çıktı. erkek eşcinsel olarak bütün arkadaşların kadın olması biraz oksimoron gibi dursa da aslında herhalde çok normal. yaşasın kadınlar :)
çocukluğumdan beri çok az erkek arkadaşım oldu. buna sebep olan tamamen benim. benimle arkadaşlık yapmak isteyen eşcinsel olmayan çok erkek oldu. ama yok yani kanım kaldırmıyor. o muhabbetler o hayata bakış açısı nasıl kangren nasıl sıkıcı anlatamam. çok istisnadır frekansın tuttuğu erkekler.