çalışmadığı için birinin yanında yaşamak zorunda kalan gay

böyle çiftler var. biri çalışır harıl harıl, tüm kazancını çalışmayan ve sevgilisi sandığı ev arkadaşına harcar. karşılıklı anlaşmalı birliktelikleri bunun dışında tutarak yazıyorum tabi bundan sonrakileri. ona uçak biletleri alır, kılık kıyafet alır, cebine para koyar. yani bir nevi sadece besler ve bununla mutlu olur. diğer kişi ise evde yayar, arada bir mahçup olmamak için yemek yapar temizlik yapar falan. tabi sevmiyor olsa da çalışmaya ve para kazanmaya niyeti olmadığı için çekip gidemez. başkalarıyla seks yapar, yazışır, sosyalleşir. tabi bunları yine çalışandan aldığı paralarla yapar. çok zor durumdur cidden, bunu kabullenmek için mide lazımdır, bu durum içini yakar, acıtır ama çözüm de bulamaz, böyle hayatını sürdürür. bunun da bir vakti vardır elbette diğeri enayiliğini anladıktan sonra evde baktığı beslediği vatandaşın kıçına tekmeyi basacaktır. 3-5 yıl sürer bu tür ilişkiler. akıl var mantık var, birinden ne kadar faydalanabilirsin ki. hayat çok zor cidden.
maalesef bir çok genç geyi içinde barındıran grup.aile baskısıyla evden kaçıp büyük şehirde hayatlarını bu şekilde veya fuhuş yoluyla idame ettiriyorlar.takıldığı kişi sıkıldığında anında kapının önüne koyuyor sonra bar köşelerinde bir biraya veya o gece kalabileceği bir yere bedenlerini kiralıyorlar.genç olduğunu okuması gerektiğini bir işe girip çalışması gerektiğini söylenibce anın da çirkefleşiyorlar.size de ne bok yersen ye ibne demek düşüyor.
sevildiğinize inanılması çok zor olan durum.daha iyisini bulana kadar en iyisi sizsinizdir.alternatifler oluşmaya başladığında gerçekleri görmeniz daha da kolaylaşır.o yüzden üzerinize düşenden fazlasını yapmamak en doğrusu.zaten sevgi gerçek olsaydı o zaman herşey paylaşılabilirdi.
sıkıntıdır. şahsen şöyle hareket edilmesi taraftarıyım; birlikte olacağınız kişinin önce eğitimine bakmak lazım. kompleksli biri değilim sadece realist bakıyorum olaya. mesela ben memur ya da memur olmak üzere bir aşamada olan ve 4 yıllık düzgün, kaliteli bir bölümü bitirmişsem sikindirik biriyle olmam tamamen yanlış. bunu sonradan anlıyor bazıları. şu an ben daha mantıklı takılabiliyorum. çünkü benden aşağıdaki insan bana bir şey kazandırmaz, dengeli bir kültürel yapımız olmalı. oturup sohbet de edemezsiniz o tiplerle çünkü size ayak uyduramaz. ancak tek hobisi film izlemek olur, ee ne yapacaksınız öyle insanla? seks mi? onu herkes yapar. ben işsiz güçsüz tiple 2 liralık tost yerken karşı tarafı sevdiğini zannetmeyi hatalı buluyorum. herkes kendi dengiyle olmalı aga. gerçekler acıdır.
birlikte yaşama olayı için bence en az 1 yıllık düzgün bir ilişki olması lazım. iyice tanımadan birlikte yaşamak çok tehlikeli bir olay bence. normal bir ev arkadaşlığı değil sonuçta, arada duygular var.
ben çalışıyorum ama ailemin evini terk edecek kadar keriz değilim. elektrik, su, doğalgaz beleş. kira ödemiyorum. yemek pişiyor ütü var. gerçi sırf ben bağlattım diye interneti bana kitlediler.
tek dezavantaj evde seks yapamıyorum. cahiller maalesef, birkaç kere arkadasım diye odama aldım ama duvarlar çok ince her şeyi duymuşlar. onda da yeri olana gidiyorum.