cardi b

nijki minaj'ın tahtına aday gösterilen lakin mahkeme duvarı gibi sesi olan new york varoşanzelizesi. orda bir dur bebeyim, nicki kim sen kim boru sesli kardiciğim el insaf yani. ay yeter ^^

bu hafta usa'da şaibeli şekilde 1 numara olduğu hatta liste başı olmak için bazı yapımcılarla yattığı ve kendine nicki minaj gibi dram yüklü bir hayat hikayesi yazdığı da iddia edilmiştir. enteresan olan nicki'nin tecavüzden kürtaja kadar gerçek olan hayatının cardi b tarafından kopyalanması. ortada acayip bir fake durum var.

şaibe iddialarının en güçlü delili ise cardi'nin adının uk single chartta esamesinin okunmaması. genel olarak 2 liste bir iki farkla koşut giderken kenar mahalleli kardicim kayıp ortada yok. tabi bu durum anlık, ingiliz yapımcılarla da yatarak liste başı olabilir bilemedim.

ciddi anlamda sinir oluyorum bu kıza, yatarak liste başı olduğu iddiaları umarım gerçektir de balonu söner gider deyu.

migos grubunun üyelerinden offset'in kendisine canlı yayında evlenme teklif ettiği naylon repçi.

meğer bu da reklammış bu kez de rihanna ile drake'yi taklit etmek istemis kenar mahalle starı.
aşırı itici bir kadın. şarkısı desen rezalet. hala bu şarkıyı nasıl 1 numara ettiklerini anlayamıyorum. 1 numara olduğu hafta facebook'a ne zaman gitsem billboard'ın şu kadını pohpohladığını görüyordum. üstelik tek bir şarkıyla nicki, missy elliot, lil kim, remy ma gibi usta rapçilerin tahtına aday gösterilmiş. adama demezler mi "sen kimsin?" diye. ulan sen kimsin?
feminizm ile ilgili demeçleri yayınlandı. kapalı giyinmis gözlük falan takmis hanım hanımcık olmak istemiş belli ama neden ne alaka? bu kez kime özendi belli degil. ama yakında kokusu çıkar. o degil de neden feministler hala sokaklara dökülmüyor. feminizm cardi'ye mi teslim edilecek yani. ıyy ^^
bu yıl bodak yellow ile birden fazla dalda grammy'ye aday gösterilmesi şaşırtmamıştır. torpili baya sağlam. rap müzik kimlere kadar düştü çok yassık çoğk.
aaa önceleri fakir olan ama sonra müteahhit ile evlenip çitayı evcilleştirip etrafa para saçan abla değil mi bu kıskanmayın zengin olmuş işte şaka bir yana nicki minaj bile bundan daha sağlam rapper ahh missy elliot ahhh ciara ahhh skylar grey ahhhh
adeta rap müzik trolü ama amerikalılar nedense çok sevdi.tarzı eminem'in kadın versiyonu gibi ama sadece başarısız bir şekilde andırıyor fazlası değil.
konu hakkında hiçbir bilgimin olmadiğı fakat listede her gördüğümde bana "carbidopa" adli antiparkinsonu serbest biçimde çağrıştıran başlıktır.
92 doğumlu dominik-trinidad kırması amerikalı rapçi. elbette ki geçmişte çok başarılı kadın rapçiler missy elliotlar vardı ama günümüzde bu satıyor ne yaparsın.

kısacası bu kadını seviyorum. çünkü kadın rol yapmıyor. gerçekten böyle ağzı bozuk ve terbiyesiz. kendine böyle bir imaj yarattı ve bunu kendi de kabul ediyor.

ister kabul edin ister etmeyin kadın bodak yellow ile geçen seneyi salladı. bir şarkı çıkartıp da 2 grammy'e aday olmak da herkesin harcı değil.

ne yaptıysa yaptı ve tuttu yani. belki gelip geçicidir göreceğiz ama şuan piyasa karnı burnunda genç kızları, neon renkli lamboların üstüne oturdukları için seviyor. yarın başka bir şey olur bilemeyiz.

rap sevdiğim bir müzik türü değil ama bazı şarkılar vardır insan dinliyor işte. cardi b de öyle bir şarkı yaptı bence.
topuklu ayakkabısını nicki minaj'ın kafasına fırlatmasıyla gündemi meşgul eden kadın hip hop/rap artisti.
son dönemde her yerde her ödüle aday gösterilen ve enteresan şekilde ödülleri de kazanan minaj cosplayi.

migos'un da dağılma sebebi cardi imiş. sesi çok kötü ama albümü çok iyi. düetlerle kurtarıyor tüm parasını bu albüm için harcamış olsun artık o kadar.

tüm şarkıları aynı ses tınısı ile okumasa keşke.
muhteşem yüzyıl sevgisiyle çok güldüren hanımefendi. türkiye’ye gelip bir dizi de başrol olmasını çok isterdim.*
get up 10 adlı mükemmel bir şarkıya sahip amerikalı rapper.
ikide bir arayıp duruyor. tipik amerikan vatandaşını temsil ediyor kanımca.