cardi b

nijki minaj'ın tahtına aday gösterilen lakin mahkeme duvarı gibi sesi olan new york varoşanzelizesi. orda bir dur bebeyim, nicki kim sen kim boru sesli kardiciğim el insaf yani. ay yeter ^^

bu hafta usa'da şaibeli şekilde 1 numara olduğu hatta liste başı olmak için bazı yapımcılarla yattığı ve kendine nicki minaj gibi dram yüklü bir hayat hikayesi yazdığı da iddia edilmiştir. enteresan olan nicki'nin tecavüzden kürtaja kadar gerçek olan hayatının cardi b tarafından kopyalanması. ortada acayip bir fake durum var.

şaibe iddialarının en güçlü delili ise cardi'nin adının uk single chartta esamesinin okunmaması. genel olarak 2 liste bir iki farkla koşut giderken kenar mahalleli kardicim kayıp ortada yok. tabi bu durum anlık, ingiliz yapımcılarla da yatarak liste başı olabilir bilemedim.

ciddi anlamda sinir oluyorum bu kıza, yatarak liste başı olduğu iddiaları umarım gerçektir de balonu söner gider deyu.

migos grubunun üyelerinden offset'in kendisine canlı yayında evlenme teklif ettiği naylon repçi.

meğer bu da reklammış bu kez de rihanna ile drake'yi taklit etmek istemis kenar mahalle starı.
aşırı itici bir kadın. şarkısı desen rezalet. hala bu şarkıyı nasıl 1 numara ettiklerini anlayamıyorum. 1 numara olduğu hafta facebook'a ne zaman gitsem billboard'ın şu kadını pohpohladığını görüyordum. üstelik tek bir şarkıyla nicki, missy elliot, lil kim, remy ma gibi usta rapçilerin tahtına aday gösterilmiş. adama demezler mi "sen kimsin?" diye. ulan sen kimsin?
feminizm ile ilgili demeçleri yayınlandı. kapalı giyinmis gözlük falan takmis hanım hanımcık olmak istemiş belli ama neden ne alaka? bu kez kime özendi belli degil. ama yakında kokusu çıkar. o degil de neden feministler hala sokaklara dökülmüyor. feminizm cardi'ye mi teslim edilecek yani. ıyy ^^
bu yıl bodak yellow ile birden fazla dalda grammy'ye aday gösterilmesi şaşırtmamıştır. torpili baya sağlam. rap müzik kimlere kadar düştü çok yassık çoğk.
aaa önceleri fakir olan ama sonra müteahhit ile evlenip çitayı evcilleştirip etrafa para saçan abla değil mi bu kıskanmayın zengin olmuş işte şaka bir yana nicki minaj bile bundan daha sağlam rapper ahh missy elliot ahhh ciara ahhh skylar grey ahhhh
akıllara melanie c'yi getirmiş ablamızdır..
adeta rap müzik trolü ama amerikalılar nedense çok sevdi.tarzı eminem'in kadın versiyonu gibi ama sadece başarısız bir şekilde andırıyor fazlası değil.
konu hakkında hiçbir bilgimin olmadiğı fakat listede her gördüğümde bana "carbidopa" adli antiparkinsonu serbest biçimde çağrıştıran başlıktır.