chp bakırköy kadın kolları

egeli kuzenlerine oranla saçları daha uzun ve koyu tonlarda olan ve yine kuzenlerine kıyasla bir dakikada on bin cümle yerine sadece bin cümle kurabilen homo sapienslerdir. kendilerinden 10 tanesiyle istanbul'dan ankara'ya gelirken karşılaşılmıştır. sarhoş başlanılan otobüs yolculuğunda yazarınız, bu hanım teyzelerin serzenişleri - söylenmelerinin ortamda yarattığı kötü ve yüksek desibelli gürültüden ötürü kendini tek yöndeymiş gibi hissetmiştir.

kadınları bu kadar kızdıran olay ise otobüs biletlerini alırken bay-bayan** ayrımını yaptırmamış olmaları ve içlerinden bir tanesinin 25 yaşlarındaki sünepe oğluyla birlikte yolculuk yapma isteğidir. "bayan yanında bay yolculuk edemez" ilkesini islamın birinci şartı sayan kamil koç yetkililerinin de at gözlüğü olaya dahil olunca olanlar olmuştur. oğlunun şöför koltuğunun yanındaki koltukta yolculuk etmesine gönlü razı olmayan ve diğer teyzelerin nedense bu isteği yadırgamadığı teyzenin inadı sonunda galip gelmiş*** ve içlerinden bir tanesinin teknik olarak yanında erkek olmayacak olan muavin koltuğunda oturmayı kabul etmesiyle kriz çözülmüştür.

dolayısıyla da yazarınız yanında oturması gereken "bay hatice vıdı vıdı" isimli yolcu olmayınca rahat hatta çifte rahatlık konforuyla nemsiz ankarasına kavuşmuştur.****