çöpe giden insanlar klasörü

yaşam deneyimlerine matuf olarak gözden çıkarılan, vazgeçilen, öte itelenen ya da uzağa atılan insanların; zihin olarak kayıt altına alınması durumu.

dün vardır, bugün yoktur mesela; bazen isteme ve vazgeçme zaman aralığı birbirine yaklaşır ve hangi ara ne hissettiğini hatırlamazsın çünkü çoktan elini eteğini çekmişsindir. bunlar da kurtulma, bırakma işte.

sadece işi düşünce arayan insanları, üçüncü arayışından sonra attığım klasör.
iki gün önce 2 tanesini attığım kişilerin dahil olduğu klasör. evde misafir kalıp evin içine sıçıp özür dilemeyip kendini garantiye alacak şekilde kalacak yer bulduktan sonra gideceğini söyleyip , hatasını kabul etmeyi üstüne sevdiğim insanlara çamur atmaya çalışıp kendini benim için değerli zannedenlerin klasörüdür ayrıca.
seksi, belki tek gecelik ilişkiyi çok mekanik bulan pek mantıklı kafamız sayesinde muhteşem bir seks sonrası '' ilişkiye karşı olan taraflarımız'' dan dolayı kıçına tekme vurmayı yeğlediğimiz insanlar toplamı. bir kere diye buluşulan ve birbirini önce yatağa sonra çöpe atan arsızlığımız ve sonrasında sakinleşince depreşen yalnızlığımızın ilacı olsa olsa yeni bir çöp partnerliği oluyor.