curcuna

taksim'de bulunan kafe pi mekanı. hetero mekan olarak biliyor fakat ayı sözlük secret pride party'i organize edebildiğimize göre oldukça da gay friendly ibr mekan olarak da düşünebiliriz.

adres: evliya çelebi mahallesi refik saydam caddesi no: 15 taksim
harita: http://www.neredekal.com/curcuna/harita/

web: http://www.kafepi.com/tr/subeler/curcuna/11
denize nazır, açık havada hizmet veren, dekorasyonunu başarılı bulduğum mekan. yürüyüşten halimiz kalmasa da kurtları dökmek için güzel bir geceye ev sahipliği yapmıştır. mekanda yine hepimiz kah beyonce, kah rihanna olduk, şekilden şekle girdik.
mekan çok hoş cidden. dizaynı, düzeni, manzarası vs. ferah, rahat. oh mis. fiyatlar da okey, böyle bir yerde daha ucuz olması beklenemez. sadece bana getirilen vodka bence vodka değildi, direk suyla karıştırılmış bir kimyasaldı. barmenleri bir uyarmak lazım bu konuda. yine mutlaka gideceğim bir yer daha keşfedildi, listeye yazıldı.
pride gecesindeki halinden sonra zirve gecesinde görünce şaşırtıcı gelen mekan. o gece içkiler havada uçuşmuş, içine beyonce, madonna, lady gaga kaçan amatör dansçılardan istanbulun bir daha iflah olmayacağı görülmüşken, dün gece o eğlencenin yerinde yeller estiği görülmüştür. içerdeki konuklar sağolsun müziğe ayakla bile ritim tutan görülmemiştir. neyse ki biz vardık da mekan az da olsa- kuru- kalabalığa rağmen hareketlendi.
pride günü müşterilerin çoğunluğu lgbti birey olunca, party de oldukça keyifli olmuştu. akşam bizim masa dışında eğlenen bir masa görmedim maalesef. ama şu var müzikleri muazzam iyi. garsonlar da fena değiller, yardımcı oluyorlar her konuda, hizmet de güzeldi. kim bilir belki 5. yılımızı da burada kutlarız, bilinmez.
4. yaş günü zirvesinde blond:ish voyeur dans editini çalarak beni mutluluktan komaya sokak mekan.