daha önce siktiğim biri

tümüyle fallosentrik ve rencide edici bir ifade.
heteroseksist zihniyetin bir uzantısı.

(bkz: fallus)
(bkz: phallocentric)

edit: sikilmek kötü bir şey değildir elbette! fakat, sikenin bunu böyle bir ifadeyle dile getirmesidir iğrenç olan...çünkü, değer veren bir sikici, böyle bahsetmez siktiğinden!!
çok rencide ettiğini düşünmediğim bir ifade. bazıları için sikilmelik görülmek, hoş bir şey olabilir. ya da birisi sikildiği için sevinmiş olabilir. siken memnunsa, sikilen memnunsa rencide edici bir ifade olduğunu düşünmüyorum. sikilmek rencide edici bir şey değil. hele yakışıklı ve kaslı bir erkek sikiyorsa.
daha önce cinsel ilişkiye girilmiş kişidir.

bunun için başlık açılması ve götürüp seksist bilmem nerelere bağlanılması ironiktir. tabii öte yandan; sikilmeyi güçsüzlük emresi olarak gören bünyelerin, bunu kabullenemesi de normaldir. sikmek veya sikilmek, bunların birbirinden aşağı veya yukarı olduğunu düşünmüyorum. tabii karşındakiyle gönül rızası içerisinde ilişkiye girdiğin müddetçe sikilmek veya sikmek kesinlikle karşılıklı verilebilecek en büyük değerdir.
genellikle heteroların kullanabileceği,homofobik cümledir.
yukardaki entryler de hakli olarak vurgulandığı gibi eşcinsellikte aktif veya pasif olmak elbette kötü değildir ve doğaldır.ama aynı şeyi heterolar düşünmez.onlara göre pasif olmak eşcinsellikte eşdeğer ve aşağılayıcıdır.ki bağnaz bir bakış açısıdır.
eril hetero kafasından kurtulamayan bir ibnenin kelamı.ibnenin sikmek ifadesini hakaret ve aşağılama olarak kullanması çok komik lan.yani şöyle bakınca hem azına sik alıp hem ben onu siktim demesine insan götüyle güler.hetero özentiliği ve yavşaklığı iğrenç ötesi.
sikmek hojdır sikilmek hojdır emma hetero ağzı bojdır.
kendi rızanınzla sikiliyorsanız bununla gurur duyun, sikildiğiniz için utanmayın. sikilmekten utanmadığınızı ve sikilmekten zevk aldığınızı rahatlıkla dile getirdiğinizde, büyük bir dönüşüm geçirip kendinizle barışacaksınız.

ama sikilmeyi, o basit, ucuz ortamlarınızda sadece gullum yapmak için dile getirmeye devam ederseniz, sikilen olarak hiçbir zaman ciddiye alınmayacaksınız. çünkü siz sikildiğinizi sadece eğlence amaçlı dile getiriyor ve bunun sadece o anki eğlencenize malzeme yapmaktan geri kalmıyorsunuz. ama ben bunu eğlence olarak dile getirmiyorum, sizden daha cesurum. sizin de benim kadar cesur olduğunuz bir zaman gelecek, size inanıyorum.
ibne kelimesi nasıl normalleşmişti? doğru yerde kullanırsak sikmek, sikilmek kelimeleri de normalleşecek.

(bkz: daha önce hiç bu kadar iyi sikilmemiştim)
öncelikle evet sikilmek kotu bir şey değil lakin toplumsal yapıyı gozettiğiniz zaman siz sikikdiğiniz için belli bir derecede insanların gözünde onların normlarından kaynaklı orospuya donuşeceksiniz. bu noktada insanalrın bu beyandan rahatsız olmalarının sebebi sikilmeleri değil, toplumun sikilmeye bakış açısı. bu da zamanla değişebilecek bir olgu. vallahi siktirmek çok güzel bir şey ben boş zamanlarımda siktiriyorum keşke herkes siktirse *
arkadaşlar toplum normları vs demişsiniz de, pardon ama bu toplum dediğiniz şey uzaydan gelmedi. toplum dediğimiz insanlar bizlerden oluşuyor. hepimiz bir ana ve babanın sikişmesiyle doğduk. (tüp bebek vs gibi şeylerle doğanlar hariç:))

toplumun sikilmeye olan bakış açısını değiştirebilmek için, sikilenin bundan utanmaması ve bunu ciddi bir şekilde ağzını burnunu eğmeden dile getirebilmesi, sikilmeyi sevdiği için sikildiğini karşısındakine belli etmesi gerekiyor. sikilen kişi, sikildiği için; başkaları tarafından (arkadaşı bile olsa) kendisiyle aşağılanarak dalga geçmesine izin vermemeli. bu onun bedeni üzerindeki hakkıdır. ("sikilmek ciddi bir iştir" tırnak içindeki cümleye de ayrı bir başlık açın. ciddiyim.)

ama sikilen kişi, kendi bedeni üzerinde söz söyleme hakkının olduğu bilincinden uzak ve beyinsiz olunca, toplum da burada harekete geçip "sikilenin kendi bedeni üzerinde hakkı yokmuş, söz söylemeye hakkı yokmuş" gibi davranarak sikileni her anlamda tacize başlıyor.

ayrıca sikilen kişi, sikilmeyi sevdiği için de "taciz" edilmeye müsait biri olduğu izlenimini vermemesi gerekiyor.
çünkü bir çok kişi sikildiği için taciz edilmeyi de normal görüyor ve taciz edildiğinde sesini çıkarmıyor. (buna yüzlerce defa şahit oldum ve hâlâ şahit oluyorum. sizlerde oluyorsunuzdur.) oysa taciz edilmek direkt bedensel hakkın gasp edilmesidir. haklarınızı bilin. böylece sikilmeye de hakkınız olduğunu da içselleştirmiş olursunuz.

öte yandan; askerde bile bana "ibne" diye laf attıklarında "ibneyim lan ne var bunda" diye cevap verince, karşılık olarak bana "götünü siktirmeye utanmıyor musun" diyenlere "utanmıyorum. göt benim götüm değil mi. sikilmekten zevk alıyorum. merak eden varsa gelsin sikeyim, o da zevk alıp almayacağını öğrensin sonra konuşsun" diyerek millete kafa tutup ibneliğimi kabul ettirmiş biriyim. askerde bile ibne olarak komutanlarımla seviştim, beğendiğim askerlerle ortalıkta öpüştüm. ama bunları yaparken asla benimle dalga geçmelerine izin vermedim. hepsini de "ben istiyorum" ve "ben böyleyim" ve "yaptığım şey yanlış değil" tavrıyla yaptım. ama ben isterken de, karşımdakine; böyle olsam bile, sen beni taciz edemezsin tavrımla yaptım.

evet, ibne olduğum için ilk başlarda hepsi tarafından dışlandım, hatta hiç sevilmedim. koca yemekhanede, yer kalmadığı için benim masaya mecburen oturanlar haricinde, onca kişinin içinde tek başıma yemek yedim, onca asker olmasına rağmen hafta sonları çarşıya kimse benimle gelmek istemediği için tek başıma çıktım. ama yine de benimle dalga geçmelerine izin vermedim.
çünkü biliyordum ki; götümü siktiriyorum diye kimse benimle dalga geçemez, çünkü aşağılanacak bir hareket yapmıyordum. bu aşağılanacak bir hareket de değildi.
(ha bu arada elimde olsa askere gitmezdim. ama mecbur kalıp gittim. ki şurada askere de neden gittiğimi yazmıştım: http://hayaterkegi.blogspot.com.tr/2010/... ) reklam-diğer asker anılarım için de bloga göz atın -reklam bitti)

orospu olmak da kötü değildir. şahsen kendimi orospu olarak tanımladığım oluyor, olacaktır. bunu toplumun yüklediği anlamda kullanmıyorum, gayet ne olduğumu bilerek kullanıyorum. orospu olununca da kimseden aşağı veya yukarı olunmuyor. toplumun normlarını da çok kafaya takmayın. başta da dediğim gibi; toplum normlarını siktir edin. ya da bu kadar dır dır etmeyin. hem toplumun istediği gibi yaşayacaksanız götünüzü siktirmeyi bırakın. dır dır etmeye de hakkınız yok. ama kendi istediğiniz gibi yaşayacaksanız, toplumun size dayattığı kelimeleri onların kullandıkları anlamlarıyla kullanmayın, bu kelimeleri ilk gördüğünüz yerde kuduz köpek gibi saldırmayın, sikildiğinizi kabul edin ve bu işin zevkini gerçek anlamıyla yaşayın. çünkü sikilmek dalga geçilecek bir şey değil, ciddi bir iştir.