damadı düğünde pasta oyunuyla sinirlendiren gelin

düğün sonrası muhtemelen kırbaçlanacak gelindir. bi kere damadımız çok sert, şakaya gelmiyor. o kadar kalabalık, düğün stresi stres derken yapılır mı lan bu koskoca erkek cinsiyetli damada!

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/geli...
"düğün masasında masum bir pasta oyunu nedeniyle bunu yapıyorlarsa gerdekte birbirlerini kesin pıçaklarlar" dediğim görsel.

ayrıca ecnebi ülkelerde gelin ve damat ne atraksiyonlar yapıyor da gülünüp geçiliyor; atarlı ergen gibi davranan yurdum damadını çok kınadım açıkçası hatta ültimaton veresim geldi.*
damadın sonuna kadar haklı olduğu olay.adam iki kere istemediğini belli ediyor illa bunumu yapması gerekiyordu.kezban kızımız ve atarlı oğlanımız pek anlaşacak gibi durmuyor.
damadın da gelinin de suçlu olduğu pasta oyunudur.
birbirinin daha huyunu suyunu bilmeden evlenirsen atar da olur, mesnetsiz şakalar da.
damat beye bunu uzun bacaklı rus hatun yapsa ağzının sularını akıta akıta kızın elinde tav olurdu. işte bu sinirleri elde ettiklerine söküyor bunların.
suç kızda çünkü bu kadar mal, gerzek, sinir bozucu bu adamla niye düğün masrafına giriyosun. bütün gün evde terliğini giyip televizyon karşısında oturacak, sense mutfakta bütün gün yemek ve temizlik yapacaksın. aptalsın kızım. senin bu şakana el kol yapar, ama sonra gider serseri kankalarıyla düğünde deli gibi eğlenip şakalaşır.* sen kimsin ki, yeni gelin, sikip hamile bırakılacak, ayağını çamaşırlarını yıkayacak bir insan. * * * *
bir kez daha iyi ki hetero değilim dememe sebep olmuş durum. hiçbir gey düğününde böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum. her zaman her yerde ciddiye alınmayı istemek kadar hastalıklı, anormal bir duygu olamaz.