deniz fehmi dalsaldı

taklit açısından aşırı yetenekli bulduğum insan. saba tümerin programında gullüm show tiplemesiyle tanıdığım,gülme krizlerine sokan insan.
hava karada pakize suda tiplemesiyle gönlümde taht kuran eski bankacı kişilik.
müthiş bir taklit yeteneğine sahip insan. <br> <br>(bkz: gullüm show)
özne+tümleç+yüklem cümle yapısında isime sahip şahıs.
saba tümerinin programında skeçler yapan büyük taklit ustası.yavuzun minibüsünde ilk defa görüldü.youtubede gezerken rastladım. gullüm show programının adı.huysuzu huysuzdan daha iyi canlandırmıştır.

taklitten nefret eden halimle güldüğüm kişi.. çok donanımlı kişilik.
çok büyük bir yetenektir kendisi. canım her sıkıldığında açıyorum gullüm show videolarından birini ne dert kalıyor ne sıkıntı.
taklitleri oldukça başarılı. fakat tiplemeleri hep kadın. erkek taklitleri yapacak mı merak ediyorum.
mükemmeliğin de üzerinde bu adam.
film/dizi/tartışma programının dışında tv ye bakmayan ben bu adamı hem net üzerinde hem tv üzerinde takip etmekteyim.
inanılmaz keyif alıyorum izlerken. yapmış olduğu taklitlerin hakkını vererek canlandırıyor.(mesut yar'la burada laf çok)
kimi zamanlar cahide adlı mekanda sahneye çıkan taklit ustası. zerrin özer, gönül yazar ve pakize suda taklitleri anlatılmaz yaşanır...
mesele sadece müthiş bir taklitçi ve oyuncu olması değil inanılmaz bir doğaçlama ve hazırcevaplığa sahip olmasıdır. seyfi dursunoğlu ndan sonra yaşanacak açığı fazlasıyla kaplamıştır. hatat bazı yönlerden ondan da başarılıdır. seyfi dursunoğlu hazırcevaplığını genelde cinsellik konularında gösterirken fehmi, her konuda cart diye beklenmedik kıvrak bir cevap verip beni kahkahaya boğar. röportajlarda arada derede iktidara giydirmesi de büyük ustalık ve bu zamanda tv deki kimsede olmayan bir cesaret. başına salça olacaklar diye endişeleniyorum.
gemideyken bütün videolarını defalarca izlediğim taklitçi. gerçi kendi karakterlerini de yaratarak (bkz: azize musallat) oyunculuğa da el atmıştır.
okuldayken çok sıkıldığımız anlarda yaptığı taklitlerle sınıfın neşesini yerine getirirdi canım arkadaşım *
kim hakkımda ne der, çevrem ne düşünür demeden özgürce mesleğini yapan cesaretli bir kolidir.
bu sene şifreler çok zor olacakmış, diyerek beni benden almıştı. adamlar kafalarını çarpınca akılları başlarına geliyorsa ben naapim sezen diyerek beni bana geri verdi...
unutulup harcanmasından korktuğum huysuz virgin'in tahtına aday süper komedyen, "hemşireler" ve "bugün ne giysem" nur yerli taş efsanedir candır... bolca kendini göstersin isterim, derde tasaya ilaç bir eleman ve çoookkkk sevimli.
çok zeki , anında cevap verebilen doğal yetenek , komedyen. seviyorum ben bu adamı. facebooktan kendisini tebrik edip iyi dileklerimi iletmişliğim vardır. cevap verebilecek kadar mütevazi. bazen keşke onun kadar özgüvenim olsaydı diye düşünmüyor değilim.
saba tümer ile çalışırken sanırım yine çıkmıştı dışarıya, balıkçılara denk gelip şöyle demişti ; senin kalkan kaç cm?
bazen gülmekten yorulmama neden olan kişidir *
  • /
  • 2