dilek doğan

kafasını kaldıran ve kaldırdığı gibi koparılan kadındır.polis terörünün son kurbanı.adı unutulup gidecek ama o polislerin ektiği nefret tohumları gün gelip çiçek açacak.sevmiyoruz sizi ağalarınızı babalarınızıda.ne desem suç teşkil edecek ne desem beni evimden alacaklar belki sonum onun gibi olacak.onlara benzemeyen onlardan olmayan herkesi öldürmeye niyetli bu düzen elbet bir gün yıkılacak.elbet senın de kanın yerde kalmayacak.sırf oturduğu yerden ve mezhebinden dolayı öldürüldüğünü herkes biliyor.kimse dillendirmiyor dillendiremiyor.insanları bu kadar korkutuyorlar işte.ama korkmayan başını kaldıran hesap soranlar elbet çıkacak o zamana kadar bekliyoruz.elinde ki güçle firavunculuk oynayan firavunu gün gelir bir sinek öldürür.hesabını bu tarafta verirmisin bilmem ama ahiret de yaman olacak hesabın.


bütün çiçekleri koparabilirsiniz; ama baharın gelişini engelleyemezsiniz
katilini tanıdığımız güzel insan.
neden ve nasıl vuruldu? hadi bu konuya bir açıklık getirelim.

dilek doğan , dhkp c üyesi ve uzun zamandır canlı bomba olarak arandığını bilmiyorsunuz belli ki.
polis özel harekat baskınında özel harekat polisinin elinden manevra yaparak silahını almaya çalışırken vurulduğunu da bilmezsiniz. çünkü siz onu galoş giymesini istediği için vuruldu diye biliyorsunuz.

öncelikle bilmeyenler için, dhkp c nedir?
dhkp c;
30 mart 1994 tarihinde devrimci sol örgütünün partileşme kararı alması ile dursun karataş liderliğinde kurulan yasadışı marksist- leninist partidir. parti dhkp siyasal faaliyetler ve propagandadan, cephe dhkc ise askeri örgütlenme ve silahlı eylemlerden sorumludur.
dhkp c; türkiye, amerika birleşik devletleri, birleşik krallık ve avrupa birliği'nin terör örgütleri listesinde bulunmaktadır. abd 2014 yılında örgütün üç önemli ismi musa asoğlu, zerrin sarı ve seher demir şen'in bulunmasını sağlayacak bilgileri veren kişilere 3'er milyon dolar ödül vereceğini açıklamıştır.
dhkp-c nihai amacını türkiye'de mevcut anayasal düzeni yürüttüğünü öne sürdüğü silahlı öncü savaş ile yıkarak marksist-leninist ilkelere dayalı devrimci halk iktidarı'nı kurmak olarak açıklamaktadır. türkiye'de iktidarın uzun süreli bir halk savaşı ile ele geçirilmesini ve yürütülecek şehir gerillası mücadelesi ve silahlı propoganda eylemlerinin gerekliliğini savununan mahir çayan tarafından teorize edilmiş politikleşmiş askeri savaş stratejisi'ni türkiye'de devrimin stratejisi olarak temel alan örgüt, şehirlerde hücre evleri şeklinde örgütlenmekte ve oluşturduğu silahlı propoganda birlikleri ile çeşitli eylemler düzenlenmektedir.

peki ibrahim çuhadar kimdir?
sultangazi polis karakoluna saldırı yapan dhkp c terör örgütüne mensup, komünist terörist.
canlı bombanın, 1973 doğumlu çorum alaca nüfusuna kayıtlı ibrahim çuhadar olduğu ortaya çıktı.
çuhadar'ın daha önce çeşitli yasadışı gösterilere katılmak suçundan 8 ay cezaevinde yattığı belirlendi.

peki ya dilek doğan'ın yürüyüş dergisi örgüt yayınının armutlu sorumlusu olduğunu biliyor muydunuz?

sorarsanız bu ikisinin ne alakası var? diye.
dilek doğan ve ibrahim çuhadar yürüyüş dergisi'nin tanıtımını ve yayılımını beraber üstlenmekteydiler.

koyun sürüsüne uymaktan vazgeçmeliyiz.
bildirmek isterim ki ak parti'yi tutmuyorum. ve şu an ki ülke durumundan hiçte memnun değilim.
madem bu kadar terörist ve tehlikeli sırtından vurulacak kadar acemi olmaması gereken kadındır.devleti temize çekmek polis götü yalamak kimlere kalmış be.katilleri ne güzelde aklamış sosyal medya da orda burda.terörist diye öldürülmesine kılıf bulmuşlar cahil cüheleda azına bunu sakız etmiş çiğnedikçe çiğniyor.yürüyüş dergisi legal bir dergi dağıtmakta suç falan değil.hepimiz biliyoruz ki oturduğu mahalle alevi mahallesi develete göre zaten baştan suçla ve terörist.bilmeyen ergenlere ve devlet götü yalayanlara duyurulur.gerilla eğitimi almış bir insan öyle kapıyı polislere açıp buyur etmez.çatışma da zaiyatsız çıkmaz.eğer ölecekse yanına bir kaç kişi daha alır gider.
kadın masumdur suçsuzdur.farz edelim suçlu adeletin neresinde yazıyor yargılanmadan birini infaz etmek?yoksa tc yasalarına göre idam hala geçerli mi?

bilip bilmeden sırf polis siki yalamak ve devletçilik oynamak için çok kötü bir tercih bu kız.resmen infaz edildi öldürüldü.madem devletini bu kadar çok seviyorsan diyarbekir de ışidin öldürdüğü polislere yas tut.hesabını birilerine sor.neden sessiz sedasız cenazeleri kadırıldı? neden tv kanalları ardında kalan zavallı çocukları kadınları saatlerce ekran da göstermedi ?bunları dşün ve kalkıp katilleri aklamaya çalışma.unutma o polis bir gün senin de kapından girip kafana sıkar seni de terörist yada ibneymiş diye birileri bir yerlerde suçlu gösterir.
bugün vurulma görüntüleri yayınlanan, polis tarafından evinde öldürülen güzel insan.

http://www.hurriyet.com.tr/dilek-doganin-son-anlarinin-goruntuleri-dosyaya-girdi-40029480
türkiye de bu görüntülerin yayınlanması şaşırtmıştır ,görüntüler var ve servis edilmiş, üstelik üzerinde oynanmamışta sanırım. nerden baksan yazık ,nerden baksan acı ...yasal mermi kurbanı
yaşasa ve devlet onu öldürmese daha iyiydi ama bu barbarlar dünyasından daha güzel olduğu muhakkak başka bir dünyaya giderek dünyanın kirini pasını arkasından bıraktı. kurtuldu bu dünyanın pisliğinden. biz kirlenmiş insanlar kaldık. o katil polis de (varsa) vicdanıyla bir ömür yansın dursun.
katline karşı ses çıkarmayıp sadece sanal alemde iki duygu sömürüsü yaptığımız için bizde böyle bir gece evimiz basılıp tek kurşunla sevdiklerimizin gözü önün de katl edileceğiz.hakketiğimiz son bu.aman karışmayayım aman sokağa çıkmayayım aman yürüyüşe katılmayayım diye diye korkak,silik,sindirilmiş,koyun sürüsü,padişah tebası bilinçsiz bir kitle olduk.bize yapılan her muamele haklı.bizim neyimize insan hakları,demokrasi,eşitlik.bizi bölenler ölülerimizi yarıştırmamızı ellerini ovuşturarak izliyorlar.evren köpeğinin dediği gibi bir onlardan bir bizlerden öldürecekler.aleviler sünniler,kürtler,türkler biribirini yerken atı alan üsküdarı geçiyor.alevi öldrülürken cami de namazını rahatça kılan sünni,silopinin arka sokakların da kafası mermiyle parçalanan kürt çocuğuna üzülmeyen batılı türk,cudinin kırsalın da mayınla parçalanan ak denizli türk askerinin ölmüne sevinen denize nazır evinin balkon da şarap içen hevalci kürt hepiniz hepimiz pisliğiz.gün gelecek sıcak evlerimizde rahat işlerimiz de bizi bağımlı halde ses çıkarmamıza engel olan her şeyi kaybedip gideceğiz.çünkü vicdanımız ve şerefimizi sattık satıyoruz dünya nimetleri için.
videolarda olayı net biçimde izlenmesine rağmen katilinin bulunamadığı(?) güzel insan.
vurulduğu geceden, o anlardan yeni bir video ortaya çıkmış. katilleri belli.


dilek doğan’ı vuran polise 6 yıl 3 ay hapis cezası verilmiş. annesi sanık polis yüksel moğoltay’a “sen benim yavrumu öldürdün. onu nasıl büyüttüğümü ben bilirim” diye seslenince salondan atılmış. muhtemelen polis 2 yıl kadar yatıp çıkacaktır. belki de daha erken çıkar. bilinmez.