el ele yürüyen eşcinsel çifte saldırı

ahlak bekçileri yine iş başında dedirten olay. dayak yemeyi hak etmelerini sağlayan tek suçları kendi cinsiyetinden birinin elini tutuyor olmaları. daha da fazla söze gerek yok sanırım.

http://www.kaosgl.com/sayfa.php?id=13840
izmirde ve bornovada olması ilginç. anlatılan yer gençlerine özellikle lgbtt bireylerin sıkça bulundu yerlerin başında. bana ilginç geldi. ama izmirde de cadı avı başladıysa hayırlı olsun.
yani 2 kadının elele yürümesi pek dikkat çekmeyebilir.ama 2 erkeğin elele yürümesi gayet dikkat çeken bi durum.o zaman sokakta yürümesinler elele..toplum yapısını görmezden gelmek , bu tür sonuçlar doğuruyor ne yazık ki.daha dikkatli olmak lazım.zaten zor bi hayat yaşıyoruz.oyunu kuralına göre oynamak deniyor sanırım buna...
allah belalarını versin diyorum artık. bu nasıl bir saygısızlık onu da geçtim hadsizlik. kim oluyor onlar da ibne misiniz lan siz deyip saldırıyorlar. sevmek ne zaman ve nerede kötü bir olaya neden olmuştur ki. bizler heteroseksüel misiniz lan siz deyip kime kızmışız yada saygısızlık yapmışız. umarım adalet bu yaratıkları cezalandırır tabi varsa.
insanların dilediği gibi yaşaması, dilediği şekilde sevgisini gösterebilmesi özellikle günümüzde gittikçe zorlaşıyor. çiftin eşcinsel ya da heteroseksüel olması artık bir fark yaratmıyor. bir kız ile bir erkek el ele tutuştuğunda da gözle tacizler, ''aa ne kadar ayıp.''lar, hakaretler.

bu güne kadar sevgilimin elini hiç bırakmadım*. en kalabalık caddelerde, kafelerde birbirimizi mıncıkladığımız da oldu öptüğümüz de. günün birinde saldırıya uğrayacağımı bilsem bile bunları yapmaya devam edeceğim, edeceğiz. bizi bu şekilde yok edemeyeceklerini öğrenmeliler.
olayı yaşayan kişi arkadaşım olduğu için birinci ağızdan dinlemişliğim vardır kendisinden. efenim olay tam olarak bornovada bulunan depo adlı mekanda (noxx stage) çıkışında oluyor. sanırım fıratı öpüşürken görüyorlar daha sonra mekan çıkışında saldırıyolar 4-5 kişi kadar. lakin anladığım kadarıyla olayı çıkartan dalkavuklar izmirli yada bornovalı değiller. en azından fıratın alattığı kadarıyla öyle olmadıkları çıkartıcak kadar tanıyorum buranın insanlarını. ne olursa olsun hoş değildir.