erkek erkeğe seks

bizlere göre normal, diğerlerine göre kabul edilemeyen seks çeşiti. hatta bazı eşcinseller de iç dünyalarında bu seks i kabul edemeyebiliyorlardır.

(bkz: karşı cinsle seks)

(bkz: erkek adamın erkek sevgilisi olur)
erkeklik kavramı üzerinden bolca kompleks barındırabilen seks.
bir heteroseksüelin kadın seçimindeki geniş açısını, bir eşcinsel erkeğin yakalayamadığı durumdur aslında. ya da benim için öyle. bir hetero bir çok kadınla ilişkiye girebiliyor, çok fazla ayırt etmiyor tenini, boyunu, saç rengini, kilosunu, yaşını ve buna benzer. bizde bu yok, çoğumuzun kafasında belli bir profil var ve o profilin dışına pek çıkamıyoruz.
iki erkeğinde kafalarındaki ön yargılar kaybolduğunda tadından yenmeyecek haleti üfiye-yi mazlumdur efendim.

erkek ister aktif ister pasif ister ap olsun, kafasında sınırlar koyarsa zevk almaz, sanki yapması zorunlu bir iş gibi seks yapar biter. kişi ve partneri kendini rahatlattığında ve aralarında güven olduğunda alınan zevk doruklara ulaşır ve harika orgazm anları yaşanılabilir. yeterki her iki taraf neler istediklerini bilsinler.

not: roma impartorlugundan günümüze kadar gelmektedir bu arada. romada her erkek genelde evli olup, eşcinsel ilişkileri normal karşıladıkları için çogu erkeğin erkek sevgisi varmış. *
testesteron kardesligi. yatakta cenk eylemek.
bunun filmlerini yapmışlar , adamlar altlı üstlü ileri geri hareketler yapıyo. henüz olayı çözme aşamasındayım ama bendeki pipiden her erkekte olduğunu görünce şaşırdım.
kılıç kalkan oyunu gibidir. yorucu ve tehlikelidir.
erkek erkeğe seks, erkek erkeğe cinsel ilişki ya da erkeklerle seks yapan erkekler, bir veya birden fazla erkek birey tarafından yapılabilen cinsel ilişki türüdür. tarih boyunca hemen her toplumda heteroseksüel ve eşcinsel insanlar tarafından uygulanmıştır
lütfen kırılabilecek ve kırılamayacağını düşündüklerinize dikkat ediniz ibaresi canlandıran ve bu seks türüne rast geldiğinizde eylemin gerçekleştiği alanda her şeye kırılma ihtimali vermenizi gerektiren seks türüdür
severek yapıyoruz, çok da zevk alıyoruz *
bir ablanın " erkekten daha tatlı şey var mı ya şu dünyada" tanımını aklıma getirdi. ilginç olan o erkek o ablayı değil başka bir erkeği seçmişti evet adalet bazen erkekten yana.
kim
senle ben
erkek erkeğe ha!

olur mu lan öyle şey :-) *