erkek yurduna şişme kadın sokan çocuğa soruşturma başlatılması

adana'da, sevgi evi adlı altında falliyet gösteren devlet yurduna; geçici olarak yerleştirilen 15 yaşındaki çocuğun icraatı. yurda gizlice şişme kadın sokmuş ve kadını 5 lira karşığılında diğer çocuklara pazarlamış. bak bak veleddeki girişimci ruha bak hele, ben bir bardak su istesem vermez yeminle.* sevgi evini fuhuş evine dönüştürmüş olmalı ki başına neler neler gelmiş.

ihbar üzerine yurdu basan polisler şime kadına el koyup, çocuğu çocuk şubeye götürüp; hakkında işlem yapmışlar. yurda geri gönderilen çocuk burdan da pataklanıp atılmış. evet olmayan sosyal devlet iş başında ta-tammm.

erkek ve kız öğrencilerin aynı eve çıkmasının yasaklanması, flört ve yakınlaşmaların tck kapsamında tecavüz ve istismar suçu sayılması, toplum içinde el ele dolaşan çiftlerin dövülmesi, toplum içinde el ele dolaşan gay çiftlerin öldürülmesi ve kamu alanlarının çoğunda haremlik selamlık olmaya başlayan bir gidişat; bu tür örnekleri "şaşırtmadı" kılıyor aslında. cinsel baskının neler doğurduğu bir gerçek. konu müeyyide olunca en katı cezayı veren bir algının, konu sosyal yardım ve çocuk esirgeme olunca kayıtsız kalışı akıl alır gibi değil.
demek ki, "erkek erkeğe" takılmaları isteniyor, dedirtendir!
karşı cinsle ilişkilere karşı topyekün seferberlik ilan etmiş bir zihniyetin, eşcinselliğe de insanca yaklaşamıyor olması düşündürücüdür.
yepisyeni akape türkiyesinde, " zoofili" mi, " nekrofili" mi, yoksa selfofili mi hedefleniyor acaba?