erkeklerle dolu bir adaya düşmek

çevrenizin kurnaz tilkiler, sırtlanlar, soylu görünümdeki akbabalar, aynı soydan olduğunuzu ispatlamaya çalışıp çiftleşme talep eden maymunlar ve göbeğini kaşıya kaşıya dolaşan, plajda atıl bir şekilde yatar gibi görünüp avına odaklanan ayılarla dolu olmasıdır. isterseniz denizde muza binerek keyifli dakikalar geçirebilir, göbek üstünde güneşlenebilir, çevrede sadece erkeklerin bulunmasına- zararlı varlıklar olmaması- güvenerek amele yanığı oluşturmayacak şekilde güneşlenebilir, uzun eşeği trenciliğe uyarlayarak oynayabilir ve sonuç olarak cinsellikten uzak kafa dinlendiren bir tatil yaparsınız.
bi süre sonra sadece hormonlarının verdiği etkiyle yüzde sekseni eşcinsel birlikteliği kabul ederdi (tamamının str8 olduğunu var sayıyorum) yaklaşık bir sene sonra çiftler bile belli olurdu, ben gene tropik bir ağacın altında "gene olmadı" triperine girerdim.
süper fantezi. grubu düşünsenize.
bear ve chubby olduktan sonra sorun yok.birde eşcinsellerse.
adadaki sosyal konumuma göre sonucu değişecek düşük şekli. domez olarak gitmek de var sonuçta adaya.

adaya atılıp ordaki beylere hizmet edeceksem örneğin onlara çay demleyip bulaşıklarını yıkayacaksam kulağa hoş gelmiyor. ben de gün güneş yüzü görmek ne bileyim en azından denize ayağımı sokmak isterim özetle. krallar gibi yaşayacaksam iş değişi tabi direkt ışınlasınlar adaya beni.

ayrıca kutuplarda buzdan ada da olmaz, tropikal ada isterim püfür püfür.