esra erol

bu program formatıyla ilk çıktığında abuk sabuk dansları ve hareketleri bulunan; ama evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra daha bir ağırbaşlı olmuş ekran kişisidir. ilk hali özlenendir. aynı zamanda programına telefonla bağlanan lezbiyen ablamızın ardından ''bunların işi gücü yok. bu fantazi dünyası bunlara öyle denir.'' gibi çıkışlar yaptıktan sonra* gözümde değerini eksilere indirgeyen kadındır.

atv'den ayrılarak rekor bir ücretle fox tv'ye transfer olan sunucu. aylık 500 bin tl alacağı dillendiriliyor. daha biz direnişlere gidelim... *
zorunlu tanım: sunucu.

kendisini hiç sevmem. denk geldiğim bir programında telefonla bir lezbiyen katıldığı zaman sanki o telefondaki kadın ahlaksızlık yapmış gibi karşılık vermişti.
şu an yayınlanan programında:
"arkadaşlar ramazan geldi o yüzden artık seninle bir çay içmek istiyorum diyemeyiz onun yerine iftar yemeğine çıkmak istiyorum diyelim" demiş insandır. reklam kokan hareketler bunlar. ayrıca oradaki herkes oruçlu olmak zorunda mı? madem bu kadar duyarlısınız çıktığınız kanalın yöneticilerinden ricada bulunun programınız ara yaptığında sucuk neyim reklamı yapmasınlar.