eve ulaştın mı diye sormak yerine direkt eve kadar bırakan insan

yenilip içilip olay mahallinden ayrılık sonrası arayıp yahut sms atıp "eve ulaştın mı, bak ben merak ederim" şeklinde heves kırmak yerine, "olmaz öyle ben evine kadar bırakırım" diyen içine alıp orda saklanası insandır.

meraklı ve ilgili sevgilinin hal hatır sormak ve ardından kontrol buyrukları yağdırmakla olunamayacağının ispatlanması üzerine; gerçekçi talepler sonucu doğmuştur. eve bırakma sonrası, evde içilen bir kahve; evin gezdirilmesi; edilen bir iki çift söz güzelliğin nirengi noktasıdır.
zengin gönüllü insandır.
nesli tükenmekte olan insan türü.
"yaptık da ne oldu" diye sitem etmeme sebep olan başlık.
değeri bilinmesi kontrolcü seni sevdiğini söylemeyen ama hareketleriyle dile getiren kaliteli insandır.
oysa tek yapması gereken " varınca ara" demekken, götündeki kurtlar nedeniyle türlü işsizlikler peşinde koşan insan.
hiç yapmadığım ama hep yapılmasını istediğim nacizane mevzu..
meleğin yeryüzünde dolaşan versiyonudur.
nazikliği karşısında eve davet edip, bir kahve ikram edilmelidir. sonrası malum.**
imalarla, ayak oyunlarıyla bıraktırmaya çalışanıyla karşılaştığımda bırakmayacağımdan içinde yer almayacağım insan modeli.
bu tür iyiliklerin karşılık beklediğini düşünür, bu zorla kendini bıraktırmaya çalışan insan. bu yüzden kendince borçlu çıkmamak için, kendi isteğini söylemek yerine size söylettirir. halbuki adam gibi istese gönüllüce götürülür.
bir de siz istemeseniz de zorla sizi eve bırakanlar vardır ki, mutlaka bir şey peşindedir. dikkatli olun.
sizi gerçekten önemseyen ve tembel olmayan insandır.
henüz dünyaya gelmemiş insan , ya da bana hala denk gelmemiş insan türü
bir erkeğin gerçek bir erkek olduğunu, amiane tabirle adam olduğunu kanıtlayan davranıştır. illa kendi arabası olmasını geçtim taksiyle bile olsa yapmalı bunu.
bunu yapmayan insanla seksi ilişkiyi geçtim arkadaş olarak bile görüşmem.
bir diğer versiyonu da "özledim" yazanlar... sizi "özledim, bi 5 dakikalığına göreyim seni aşağı in de" diyenlerle aldatıyoruz, bilginize.
beni eve bırakan değil veya eve bıraktığım bir insan değilde, benimle birlikte eve (evimize) dönebileceğim bir insan daha çok tatmin edici olur.
aşkın ve sevilmenin işaretlerini hep yanlış yerlerde arıyoruz dedirten başlık. çocuk muyuz kardeşim döneriz evimize kendimiz.