firegan

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
nesildaşım* bir yazar.

hoş gelmiştir.
ayı sözlük dört yaşında ankara zirvesi sayesinde tanıma fırsatı bulduğum yazarcan... fazla sohbet etme fırsatımız olmadıysa da o kadar pozitif bir enerji saçıyor ki etrafına sanki çoook uzun zamandan beri tanıyormuşum gibi samimi hissettim. iyi ki gelmişsin zirveye ilk fırsatta daha uzun sohbet ederiz umarım...
buluşmak için kararlaştırdığımız yere geldiğinde telefonla konuşmakta olduğum için ufak bir iletişim problemi yaşadığım pek güzel ayı sözlük kadını. mekana girene kadar her saniye tek kadın olacak olmanın sıkıntısını yaşadı fekat sonradan alıştı gibi. akraba ya da yakın arkadaş sanilmamizin nedeni çok sıcakkanlı oluşu ve halden anlar kişiliği sanırım. piercingleri ile ilgiyi üstüne toplaması kıskandırmadi desem yalan olur. iyi ki tanımışım.
4. ankara zirvesinde tanıştığım yazar. ne yalan söylyim mekana girip masaya yanaştığımda kendisini görünce ya ben yanlış geldim ya da firegan yanlış geldi diye düşündüm. kısa sohbet ettik ancak cidden çok zevkliydi. zirveye geldiği için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.
bir sorusuna çat diye cevap vererek kabalık yaptığım sonra utanç içinde fark etmemesini dilediğim yazar. evet pirsingiyle benim de dikkatimi çekmiştir.