gay olduğu için ayrıcalık bekleyen gay

boş işler peşindeki gay. sokakta yürüyen insandan ne farkın var ki senin?
adam askerlikten yırtmak için pembe tezkereyi alıyor. tamam kabul alsın. sonra da hakemler cemiyeti niye beni görevimden atıyor diye zır zır zırlıyor. işine göre pozitif ayrımcılık bu olsa gerek.
yanyana geldiklerinde burnundan kıl aldırmayan , orda burda sinyaller saça saça gezerken , aynı özgüvene sahip olmayanları aşağılamayı maharet sayan bu tipler , nasıl olursa başlarına ne zaman bir terslik gelse yine devreye girer bu ayrıcalık talep mekanizması.
sende gaysin sen anlarsın bu durumdan , hadi birbirimize destek olalım diye empatini cezbetmeye kıvranırlar.

iyi de ben savunmamı , argumanı geliştirmek için okurken ; filmleri takip edip ; belgeselleri kaçırmayacam diye torrent başında yatıp kalkarken ; yurtiçi - yurtdışı organizasyonlarla yazışabilmek için ingilizce öğrenip ; anayasal haklar için sokaklara inip dayak yerken ; trans bireyler ve hakları için o insanların içine girip dertlerini dinlerken " ay çok sıkıcııııııııı " diyen sendin.

nasıl oldu da ben ayrıcalık beklemeden gidip askerlik yaparken sen benden farklı olursun ki ?
sen benden daha mı ibnesin ?

bilen bilir kimin ne olduğunu.
elindeki tek şey gay olmak olan gay ki bunu da sadece dna sına borçlu.
vah vah var mı onlardan hala. en son beledye zehirledi diye haber almıştım.
konu eşitliğe gelince avaz avaz bağıran hemcinslerimizin askerlik çağında girdikleri tripler vesvelesi. kusura bakma kardeşim sen straightlerle eşit haklara sahip olmak istiyorsan her straight birey gibi gidip askerlik görevini yerine getireceksin. yok ben ayakları kokan erkeklerin bulunduğu ter kokulu o koğuşlarda yatamam edalarına giriyorsan bülent ersoy taktiğine başvuracaksın. şöyle ki, otuzbin lira ödeyip bedelli yapmak sana çok mu geliyor? onbin liraya kestirip yirmibin lirayı cebe atacaksın. kapiş?
kadın olduğu için üstünlük bekleyen ortodoks feministin halet-i ruhiyesindeki gay..
eşcinsel bireylere ilişkin bunca başlık olması da onları ötekileştirmek olmuyor mu?yani arkadaşlar bir ayrıcalık olmadığı gibi bir lütufta değil neden sözlükte bu hususta açılan başlıkların haddi hesabı yok?