ghetto

19 nisan 2013 tanita tikaram konseri sayesinde haberdar olduğum ve konser sebebiyle göreceğim mekan. belki daha öncesinde de bir etkinliğe katılırım. web sitesini de çok beğendiğimi söylemeden edemeyeceğim.

http://www.ghettoist.com/tr/

adresi: hüseyin ağa mahallesi, kamer hatun caddesi no 10, 34440 beyoğlu / istanbul
telefon: (0212) 251 75 01
12 nisan 2013 soko konseri sayesinde gidip gördüğüm, gayet beğendiğim mekan. tavandaki portreleri ve iç mimarisi harika. 4 kattan oluşuyor. en üst katta terası var, manzarası güzel, her katta barı var, relax ortam, zaman geçirmek keyifli. ses performansında çok iyi bir tesisata sahip olmasına rağmen biraz ayar çekmek gerek gibi geldi bana. güvenlik gayet kapsamlı ve hizmet iyi.
yarın akşam "uluslararası caz günü" kapsamında gerçekleşecek olan nicola conte combo feat. anıl şallıel, aycan teztel, ferhat öz, şenova ülker konseri var. ama öncesinde saat 21:00'da aya irini'de yapılacak olan, herbie hancock olmak üzere wayne shorter, diane reeves, marcus miller, al jarreau, joss stone, terri lyne carrington, hugh masekela gibi dünyaca ünlü birçok müzisyenin katılacağı uluslararası caz günü konserine bağlanıp konser başlayana kadar büyük ekrandan canlı yayın yapılacakmış. konserin canlı yayınına tüm dünyadan büyük ilgi olacağından bağlantıda ufak tefek aksilikler yaşanabilir gibi görünüyor ama izlemeye ve erken gitmeye değer. bu arada 20:30 - 21:30 arası içkiler %50 indirimliymiş.
dün gece 21. lgbt onur haftası sebebiyle bir parti düzenlemiş olan lgbt friendly mekan.

https://www.facebook.com/ghettoistanbul/posts/554840741234019