gonca vuslateri

oyunculuğu, müzik zevki, ufak notları, karakteri ve yine hüzününe kapıldığım hayranı olduğum hatun.
mehmet turgutun yakın arkadaşı olabilir.
evet çok güzel. evet çok karizmatik. evet ses tonunun hastasıyız. ama gelin görün ki overrated be kardeşim. bu kızı bu kadar it girl yapmanın nedeni nedir biri bana açıklasın yahu. bu hanım abla evet mehmet turgut ile sevgili olmuştur, güzel güzel fotoğraflar çektirmiştir ve kendisi gibi bir hayli overrated olan memocan'ı bir nevi aksesuar olarak yanında taşımıştır, ehh işte denebilecek bir oyunculuğa sahiptir, iyi kötü üç beş kelam etmekte, iki üç satır karalamaktadır. amma velakin bu kızcağız bir dönem kalp gözü, sır kapısı, yetmiş ikinci boyut vari dizilerde, filmlerde boy göstermiştir. hele, kuzeniyle evlendirilmeye çalışılan bir varoşellayı oynadığı bir bölüm vardır ki, oradaki oyunculuğu gerçekten içler acısıdır.
gözünüzü seveyim şu gerekli gereksiz insanları abartıp, göklere çıkarma tavrınızı bir kenara bırakın yahu..
güzel müzik zevki ve genel olarak tarzını beğendiğim oyuncu.

kendisinin yer aldığı hiçbir şeyi izlememiş biri olarak saydığım sebeplerden dolayı dikkatimi çekmeyi başarabilmiştir.
bu hatuna bir çiçek vermeli yanağına buse kondurup gülümsemeli.
anladığım kadarıyla tam bir özgürlükçü, direnişçi, çapulcu her ne güzel şeyse işte. pembe hayat kuirfest' e desteğinden dolayı teşekkür etmek gerekir.
erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanması talep edilmiş. canım benim.
takip ettiğim kadarıyla son zamanlarda bir sinme ve geri çekilme politikası izliyor. o 'aktivistim ben' duruşunun yerinde şimdilik yeller esiyor.
bazı ünlüler vardır ; böyle içime alıp sokasım gelir. gonca vuslateri'de öyle işte. ne yaparsa yapsın sadece o olduğu için bile izlerim o işi. bu genç yaşında seyirciye böle düşündürtmesinden dolayı da daha bir sevgim kabarır.

tutuklanmasına gerçekten üzüldüm, asla bunu haketmeyen biriydi. son dizisindende ayrılmış diyorlar..

biz yanındayız ama, senin yanımızda olduğun gibi!
çok sağlam bir arkadaş ve sırdaş olabileceği izlenimi edindiğim, hayattan zevk almayı bilirken yaşadıkları konusunda duyarlı, oyunculukta ise çok yönlü rollerde başarılı olan oyuncu.
alperen ocaklarının lgbt yürüyüşünü yaptırmayacağız çıkışına kendisinden hemen cevap gelmiş.

http://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/lgbti-onur-yuruyusune-gonca-vuslateriden-destek/