göt deliği

insanı bazen garip düşüncelere gark eden mekan, tabiri caizse 51. bölge. bazen bankada sıra beklerken, kafede otururken, otobüste giderken insanları süzüyorum ve kafamda birden şu düşünce canlanıyor: “bu insanların göt delikleri var!”

herkes çok ciddi bir şekilde toplum içindeki yaşamını idame ettiriyor, toplantılar yapılıyor, bir yerlere yetişilmeye çalışılıyor ve bununla birlikte hepimizin göt deliği var. çok ilginç bir durum. çoğu zaman göt deliklerimizin varlığını görmezden geliyoruz.

en son iş mülakatında beni sıkıştırmaya çalışan hödük hakkında da böyle düşünüp kendimi rahatlatmıştım. evet, onun da bir göt deliği vardı! o odada takım elbisesinin altında bir anüs duruyordu! oh be!
sevişirken partnerimde muamele etmekte en zorlandığım yer. onun için elim oraya gidecek olursa orada hiçbir şey yokmuş da düz çizgiymiş gibi düşünmeye çalışıyorum.
heteronormatif toplumun iki yüzlülükle yaklaştığı bir cinsel obje. fetişize ediliyor ve tabulaştırılıyor. aslında çok kimse istiyor ama anal seks esprisi yapmak bile nahoş bulunuyor vajina esprilerinin yanında.

göte gereken itibar geri iade edilmelidir, hem de derhal.
  • /
  • 2