gripin

paketinde elini başına götürmüş bir ablamızın resmi vardı eskiden. adamlar kadınların " başım ağrıyoo." cümlesinden o kadar sıkılmışlar ki böyle bir mesaj vermek istemişler demek ki.*
o hapı yutabilirsen ağzına da rahatlıkla alabilirsin bebeğim, oh yeah! alt metnine de sahiptir kutunun üzerindeki resim.
1 lira büyüklüğünde ağrı kesici, yutmaya çalışırken boğulma korkusu yaşatırdı. ya da eskiden öyleymiş sanırım küçültmüşler bunu.
yeni albümleri '' yalnızlığın çaresini bulmuşlar'' an itibariyle dinleyicilerinin beğenisine sunulmuştur.

1999 istanbul çıkışlı rock grubu. 2004 yılında çıkardıkları ilk albümleri " hikayeler anlatıldı" daki " elalem" parçasıyla müzik dünyasına sıkı bir giriş yapmış. daha sonra 2005 yılında " hikayeler anlatıldı vol.2" albümünü çıkarmış ve gelecekte gerçekleştireceği üçlemenin ilk şarkısını " üç"ü çıkartmıştır *. 2007 yılında " böyle kahpedir dünya" albümüyle grup rengini belli etmiş ve resmen " bakın biz buyuz, böyle şarkılar yapıyoruz." demiştir. aynı zamanda emre aydınla " ben sensiz istanbula düşmanım" gibi mükemmel bir düete imza atmıştır. son albümleri " m.s 05.03.2010" la yok artık dedirten grup; " beş", " durma yağmur", " sen gidiyorsun", " gidenin dostu olmaz" gibi mükemmel şarkılarla piyasadaki yerini garantilemiştir.