hatice

en son kocası mıydı sevgilisi miydi neydi evde timsah besliyordu da magazinciler bunların evine gelmişti çekim yapmaya. timsahla artistlik yapmaya çalışırken ısırmıştı bunu timsahçık * şimdilerde sadece arka sokakların özetlerindeki reklam aralarındaki porselen reklamında görüyoruz.
ilk olarak fidayda sarkisini katleden eyupteki bir kuafor salonundan cikmis, eyup ve balattaki dugunlerde sarki soyleye soyleye album yapmis sarkici.


ilk kocayi gomdukten sonra evlendigi timsahli kocasini da bosamistir. ayrica saclarini sariya boyattigi ve kaynakla yandan yemis bir rapunzele dondugu donmemen gerek diye igrenc bir baska sarkisinda bir iliskinin ucuncu kadinini oynamistir.

ilk, tek, ölümsüz ve korkarım son aşkım.
böyle kara kaşlı, kara gözlü bir kadındır. sinirlidir. mutsuzdur. gamzeleri vardır. küçükken çilleri de vardı ama büyüdüğümüzde yok oldu.
hatice diye yazılan genellikle hatçe diye okunan güzel bir kadın ismi
peygamber efendimizin ilk karısının ismi aynı zamanda sonuç anlamına gelen kelime .
neticeyi çok kıskanan kadın, herkes ona bakıyor niye bana bakmıyor diye sitem sitem eder.
en sevdiğim kadın isimlerinden birisi.
aklıma böyle hep naif selvi boylu,gülüşüyle insana huzur veren bir kadın aklıma geliyor.bunca yıllık hayatım da bu ismi taşıyan gıcık ve şirret bir kadın tanımadım.
hatice canlı yayında çıldırdı videosuyla gönülleri fethetmiştir. istanbulun çeşitli sokaklarında "ayle gibi yaşayalım dedim gerizekalı ayle gibi" yazısını gormeniz mümkün. tanım: eski bir sanatçı