hayatımda kimse beni sevmedi diyen insan

2 hafta önce duyduğum sevilmeme durumu. genel anlamda olacağı gibi belli bir insanla ikili ilişki kuramama anlamında sevilmemeye de işaret edebilir tabi.

öyle ya da böyle ucundan ya da kıyısından her insan birileri tarafından sevilmiştir muhtemelen, ancak kişinin kendisiyle yaptığı yüzleşmede sevici kişi bakımından totalde sıfır çekmesi cidden dramatik. düşün adamı hiç seven olmamış ve bunu tanımlayıp dile getirecek kadar farkında ve benimsemiş, çok fena.
"sana güneş bile arkadan vurmuş kanka" insanıdır.
ailemden sonra gerçek anlamda -tabiki onlar kadar olamaz- beni seven gerçekten çok az insan vardır. hiç deyip bokunuda çıkarmıyım ama ya insaları eğlendirdim ya "suskun değişik" yada "efendi, dürüst" ama gerçekten bana sevgisini kalbini veren sevgimi kalbimi verdiğim insan çok az. keşke onlara daha çok sahip çıksaydım daha çok zaman geçirseydim daha çok dinleseydim seni seviyorum demekten kucaklaşmaktan çekinmeseydim. neden böyle malım ki?
insan sevdiğini siker mi? sorusunu akıllara getiren durum. eziklik baş göstermiş belli ki, sevinliydin de biz mi sevmedik diyesim geliyor bunu söyleyenlere.