her on kişiden birinin eşcinsel olması

bu varsayımı sık duyarsınız. nedir, ne değildir diye araştırdım. **
efendim şimdi olay şöyleymiş, modern batılı ülkelerde yapılan araştırmalara göre* yüz kişiden 6 sı kendisini gey olarak tanımlıyormuş. %2 ile %10 arasında kişi ise hayatları boyunca en az bir kere kendi cinsiyle cinsel ilişkiye girmiş veya benzerini yaşamış. *

bir başka çalışmaya katılan insanların %20 si eşcinsel hisler beslediğini belirtirken bunlardan ancak %2 - %3 ü eşcinsel olduğunu belirtmiş.

sonuç olarak; kişilerin anketlerde sık yalan söylemesi bu verilerin doğruluğu konusunda şüpheye düşmemize sebep olsa da ne zaman 20 kişilik bir topluluğa girseniz diğer geyi aramak çok da yanlış olmaz. *

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuali... wiki sayfasıdır. *
gayromeoda daha da düşük bir orana sahip önerme. % 16'sı straight, % 33ü aslında heteroseksüel, % 9'u sadece yılda birkaç kez gay tadına bakan müthiş bir avcı, % 18'i biseksüel, geri kalan azınlıksa eşcinsel. görüldüğü gibi eşcinseller her yerde azınlık olmayı başarıyor. tespit edilen eşcinsellerinse büyük bölümü aşk arıyor, bir kısmı sadece sohbet için orada, çoğunluğu sekse karşı olarak kendini tanımlıyor. yani önemli olan eşcinseli bulmak değil, ona ulaşabilmek. hepsi zirvedeler maşallah.
konuyla ilgili güzel bir arjantin reklamı da var, her şey arkadaşlardan birinin her on erkekten birinin gay olduğunu gazeteden okumasıyla başlar ve olaylar gelişir.