hetero sözlükte homofobik bir yazardan yakınlaşma teklifi almak

hetero geçinen ya da eşcinsel temelli olmayan her sözlükte eşcinsel yazarların başına gelebilecek özellik arz etmeyen olağan durum.

adam gay olduğunuz için sizinle uğraşır hayatı zindan etmek ister falan, çat bir sabah ondan gelen aşklı meşkli ya da cinsel yakınlaşma içerikli mesajla uyanırsınız. zarf atabileceği gibi ciddi de olabilir. bana yazan arkadaş fiziksel kompleksleri olan gayleri yakışılıklı diye çekemeyen arızalı bir tipti. "kardeş sen çok yanlış bir kapıya gelmişin" dedim kışkışladım. homofobik bazlı tipleri dünyanın en yakışıklı adamı da olsa iğrenç buluyorum.
bana güzel bir şeymiş gibi geldi sanki. ne bileyim, kadınlara ağzı sulana sulana bakan bir erkek var ortada. erkeklerle hiç ilgilenmiyor. daha sonra sana laf etmeye başlıyor, ondan sonra bir anda senden tahrik olmaya başlıyor ve yavşıyor sana. bir anda seni sikmeyi hayal ediyor, cilveleşmeye falan başlıyor. önceden yüzüne bile bakmadığı sana, şimdi gülücükleri eksik olmuyor yüzüne. bedenine dokunmanı, özel yerlerini okşamanı istiyor. karşılığında da o sıcak, güven veren bedeni ile dokunuyor sana. elliyor seni, öpüyor falan. bilmiyorum, gayet seksi. öyle birisi varsa bana yönlendirin çabuk.