heteroluktan soğuma sebepleri

erkeklerin kadınlardan daha samimi ve göründüğü gibi olduğunu düşünmektir. *
bitmek bilmeyen başağrıları.
kokuları. östrojen kokarlar. tiksinç . hele amları...bozuk karides-çürük peynir-mantarlı ayak kokusu karışımı bişey. koca götlerine minik memelerine iğrenç tenlerine bakmadan çok kıskanç olmaları durmadan konuşmaları sonsuz kaprisleride cabası.
heteroseksüellerin gayler kadar kaprisli ve kibirli olmayı başaramaması, gayler gibi sadece kaliteli ve elit yatak partnerleri aramamaları, kendilerini kraliçe sanmamaları, yeni ne çıkarsa üzerlerine giyebilecek kadar zengin olmamaları.

(bkz: dikkat gay çıkabilir)
kadınların çoğunun aptal olması.erkeklerin en basit numaralarına bile kanmaları.
birtürlü anlaşılamayan beyinleri.
hatunların hep kendilerini özel, güzel, zeki ve bir erkekten üstün görmeleri. en sıkıcı yanları herşeyi yavaş yapmaları olayları, konuşmaları, düşünmeleri, seks, vsvsvs en sıkıcı yanları bu bence.
çıkmak için 9 ay beklediğin deliğe, girmek için bir ömür boyu uğraşmak zorunda kalmak başlı başına heteroluktan soğuma sebebidir.
hiç bir zaman heteroseksüel olmadığım için cevabını veremeyeceğim nedenler. o değil de ne çok exheteroseksüel yazar varmış la.* ama; heteroseksüellerden soğuma nedenleri başka!! ona bir şey diyemem.
erkeğin halinden en iyi erkek anlar..gerisi yalan anlar....
bir dergide okumuştum, erkek gücünden bıkan kadınlar lezbiyen ilişkilere açılıyormuş. ne kadar doğru aklım almıyor tabi ki!
evlenip çoluk çocuğa karışmayı hayatının amacı olarak görmeleri.kadını da erkeği de aynı nane.bir de bunu başardıktan sonra ki pişmanlıkları ve evlenme hacı gibi nasihatlarda bulunmaları.
-kadınların bitmek bilmez trip, dır dır, eleştiri ve bilimum kafa sikici şeyleri sürekli erkeklere karşı kullanması.
-fare delikleriyle dünyayı elde edebileceklerini sanmaları.
-bitmek bilmez, sonu gelmez kapris
ağızlara pelesenk olmus,her cümlenin başına ve sonuna eklenen amk ve türevleri soğuma nedeni olabilir *
eşcinselleri ensest sanmaları.
farklı fantezi arayışları sonrasında kendilerini bulmaları.
  • /
  • 2