hiç sorulmamışken yalnız yaşadığını söyleyen insan

ilk diyaloglarda daha yeni tanışıyorken, hiç sorulmadan ilk fırsatta yalnız yaşadığını söleyen insandır. yalnızlığın rahatlığına değinirken bir yandan da gözlerindeki o yalnızlık sendromunu gözlemleyebilirsiniz. birine ihtiyacı olduğu bellidir, ama ihtiyacı sadece seks değildir. yeri vardır ve o yerde biri eksiktir çoğu zaman. çok kısa zamanda sizi evine davet edecektir. gidin sohbet edin, yalnızlığını gidermesine az da olsa destek olun.
tekrar tekrar söyleyip, bıktıran aslında ''yerim var, totom dar.'' ışıklı tabelasını yanına almayı unutmuştur. ''bize gel de yiyişaaeeh!'' mesajını vermek için çırpınıyordur.
yalnızlığın paylaşılamazlığına yalnızca bir örnektir.
yalnızlıktan boğulmak üzere olan insandır. herkes bir gün yalnız, hem de çok yalnız kalabilir. bu kadar katı olmayın, bir el uzatın. belki bir gün bir başkası da sizin yalnızlığınıza çare olur. insanın insana işi yalnız seks yapmak için düşmez. bu kadar fesat olmayınız lütfen.
konuyla ilgili sorular geleceğini hissedip karşıdakinin çenesini yormayan kişidir .
aferimliktir.

çünkü bazen bir amaçtır tanışmak, bilirsin.
amacini belli eden harbi adam.kivirmaya meseleyi uzatmaya gerek duymamasi takdire sayan.
yalnız ve çaresizliğin en gösterişli söylendiği an
şunca senedir yalnız yaşıyorum (şunca = 10), bunca kişiyle konuştum (bunca = 3,14) hala sormadan söylemişliğim yoktur (söylemişlik = 0). sorana da genelde oğlumla yaşıyorum diyorum (oğlum = kedi). oysa kendisine bir kere bile oğlum demişliğim yok. adı bile yok garibim.

düşündüm de... niye acaba? yoksa gizli yalnız mıyım? yalnız fobik? asosyal? klozet-master? dolaptan çıksam yaşar mıyım?
söylerken seni arzuladığını belli eden cümle. burdan anlarsın seninle yatmak istediğini...