hobisi gizli pasiflik olan heteroseksüel

ağzının tadını iyi biliyor ya da bilemedim başka tat da olabilir. alın bunu eve götürün sevin.*
kendini heteroseksüel sanan gizli gaydir.
şimdi bir adam vardır. bu erkek(!)tir. ama dayanamaz zaman zaman yardırır. yemiştir bir kere. tadını almıştır. sigaradan beterdir bu durum. istese de bırakamamaktadır.

-- napıyon abiiiii
diye soran diğer hetero arkadaşlarına

-- sadece fentezi fentezi*

der. çünkü gay değildir. erkek(!)tir. o yüzden yedikleri de sik değil fentezidir.

* cinsel fantezi
pasif olmak için ilk önce erkekliğini kanıtamak için aktif olan sonrasında ise pasife dönen kişiler. bahanesi merak ediyorumdur. (bkz: herkes aynı mekanda çalışıyor)
bizim gibi sağlıklı eşcinsel bireyler tarafından horgörülmemeli, kendisinin cinsel kimliği bir tercih ya da hastalık olarak düşünülmemeli, iç dünyasında çıktığı bu zorlu yolculukta elinden tutup kendisini keşfetmesine yardımcı olunmalıdır. *
benim yakın bir hetero arkadaşımla konuşmuştuk bunu, kendisi anal uyaranlardan zevk aldığını kabul ediyor, kız arkadaşlarıyla da çeşitli deneyimleri olmuş * henüz denememiş ama sevgilisine strap-onla pasif olabilirmiş dedi mesela, ama bu adam hetero yani. ben özellikle konuştum, beni de biliyor, açık görüşlü de bir arkadaş, gizlemezdi yani benden eğer eşcinsel olsaydı. sorduğumda söylediği şey:

"bana erkekler çekici gelmiyor, kadınlar beni tahrik ediyor, öyle erkekliği göt deliğiyle bağdaştıranlardan da değilim, zevk alacağım bir şeyse niye yapmayayım?" dedi bana, ki haklı. *

böyle de bir versiyonu var yani bunun.
şahin görünümlü doğan'ı anımsatan sevici eğilim.

kaşla gözle işmar eden, gözüne kestirdiği eşcinseli baştan çıkarmak için fırsat kollayan, dışarıya homofobik de olabilen ama içinde hetero geçinen hobi adamı bunlar. evli olanlarının içinde sırf daha rahat ve gizli yaşamak için kolisine ayrı ev açanları da mevcuttur.
fanteziye açık bir heteroseksüel erkek de olabilir diye düşünürüm, anal orgazm diye bişey var ki bana neden gaysin diye biri sorsa, çünkü s*k delisiyim demek yerine, çünkü erkeklere aşık oluyorum derim
mantık aranmayacak başlık örneğidir .
hobi olarak yapıyorsa zaten zevk alıyordur.ortada tecavüz kaçınılmazsa durumuda olmadığına göre heteroseksüel olma hakkını baştan kaybetmiş ama hala durumu kabullenemiştir.