hoşlanılan erkeğin gay çıkmaması

en vahim durumlardan biridir,ulan bu çocuk gay çıksın çoluğumu çocuğumu keserim dersin ama bir de gel gör ki gitmiş elin kızıyla fossur fossur öpüşür bu çocuk veya adam. olmasın arkadaş, elimde bir sihirli değnek olsun ve ekspekto patronus büyüsü yapayım ama hemen aşık olmasın bana ben tavlayayım orası zevkli zaten.
kaldırımda yürüyen, otobüste, trende ve bir çok ortak kullanım alanında karşımıza çıkan herhangi bir erkek için düşünülmesi gerekendir.
offf genemi diye pufffladığımız bir andır. tam biriyle bakışıp kesişirsin ve kız arkadaşı gelir dudağından öper o zaman anlaşılır bu durum ve ayriyetten;

(bkz: dona kalmak)
heteroseksüellik tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlıktır *
üç biradan sonra bütün erkekler aynıdır.
hayatın bizlere tokat atması anlamına da gelmektedir.
tam olarak heteroseksüel erkek yoktur, az tekila vardır.
heteroseksüel yoktur, bisexüel vardır...
yere düşen dibin hayal kırıklıklarına karışması sonucunda uzun bir süre "hangi kırık nerenindi yahu" nidalarıyla burun çekmektir. *
hımmm hoş bi durum değil..hayallerin yıkılması..ama en azından biraz temas olsaydı bari..
hoşlanılan erkeğin lezbiyen çıkmasından hallice olur.
yaparız yavrum hiç sorun değil dedirtendir. *
gay olma ihtimali yönünde umut vaadedici tepkiler vermiş, ancak sonuç olarak gay olmadığı anlaşılmışsa aşırı heves kırıcı olabilir. şu da var ki dünyada hoşlanılacak tek insan olmadığına göre; yeni hoşlantı adaylarına bakmak lazımdır; hetero çıkan bir bünye üzerine düzen kurulamaz sonuçta. önümüze bakalımdır.
kısa süreli yıkım nedenidir. hemen ardından salyalarınızı toplamanız gerekir.
normaldir. en nihayetinde eşcinseller azınlıktır. hoşlanılan erkeğin hetero olma ihtimali homo olma ihtimalini dövdüğü gerçeği kabul edildiği takdirde hayal kırıklıkları daha az yaşanır.

tabi hoşlandığın erkek eşcinsel bir mekandaysa ve hetero olduğunu iddia ediyorsa durum farklıdır.
şansımın ağzına sıçayım dediğiniz durumdur. acı verir, hayal gücünüzü genişletir, eğer var ise cinsel hayatınızı renklendirmenizi sağlayabilir yok ise kesinlikle derin depresyona sürükler. unutulmaya mahkum olandır.
dun aksam bır cay bahcesınde oturuken yaşadıgım durum. arpad mıklos u anımsatan gulusuyle tamam dedım . yepyenı bır ayıcık buldum dedım . sonra bır baktım . adam bır ay sonra evlenecekmiş .
  • /
  • 2