hoşlanılan erkeğin gay çıkmaması

gay olma ihtimali yönünde umut vaadedici tepkiler vermiş, ancak sonuç olarak gay olmadığı anlaşılmışsa aşırı heves kırıcı olabilir. şu da var ki dünyada hoşlanılacak tek insan olmadığına göre; yeni hoşlantı adaylarına bakmak lazımdır; hetero çıkan bir bünye üzerine düzen kurulamaz sonuçta. önümüze bakalımdır.
kısa süreli yıkım nedenidir. hemen ardından salyalarınızı toplamanız gerekir.
normaldir. en nihayetinde eşcinseller azınlıktır. hoşlanılan erkeğin hetero olma ihtimali homo olma ihtimalini dövdüğü gerçeği kabul edildiği takdirde hayal kırıklıkları daha az yaşanır.

tabi hoşlandığın erkek eşcinsel bir mekandaysa ve hetero olduğunu iddia ediyorsa durum farklıdır.
şansımın ağzına sıçayım dediğiniz durumdur. acı verir, hayal gücünüzü genişletir, eğer var ise cinsel hayatınızı renklendirmenizi sağlayabilir yok ise kesinlikle derin depresyona sürükler. unutulmaya mahkum olandır.
dun aksam bır cay bahcesınde oturuken yaşadıgım durum. arpad mıklos u anımsatan gulusuyle tamam dedım . yepyenı bır ayıcık buldum dedım . sonra bır baktım . adam bır ay sonra evlenecekmiş .
her zaman yaşadığım kısr döngu.
en son dişçimde deneyimledim, adam orta doğu ve balkonların en atletli ayısı , ama gel gör ki hetero arkadaş! seçimleride öyle keskin çızgılerle çızılmış ki belki hani heteroflexible bir yan bulurum diye çocukluğuna kadar ındım,masaja bile cagıramazsın o denli , platonik dumur halim, hala duruyor yuzumde. *
bir de bunun parasını verdin mi , ticari bir metaya dönüşen cinsi vardır. *
ilk defa bugün yaşadığım olay, numaramı facebook adresimi istemese umutlanmazdım herhalde, ama neyse şanssız bi adammış kendi kaybetti.
işte bu çok güzel bir olaydır.
neredeyse her ona baktığımda gözgöze gelmemiz,sık sık öküze bağlamasına rağmen bana karşı çok kibar olması,selamlaştıktan sonra poposuna bakmak için arkamı döndüğümde onunda bana bakmak için arkasını dönmüş olması hiçbirşeyi kanıtlamaz.sırf bu tesadüfler yüzünden 2 yıl civarı gözlemledim.karakteri,davranışları, kafa yapısı yetmezmiş gibi bide evli ve çocuklu olması tüm umutları tüketiyor.adam heteroseksüel .onu geçtim gay olsaydı bile benim gibi göbekli değil chaser yada twink severdi .bu durumdada benim için zaten heteroseksüelden farkı olmazdı,kısacası sonuç her türlü hüsran.
önemsenecek bir mevzu değil arkadaşlar marifet gay olmayanı elde edebilmekte, gay olanı herkes elde ediyor zaten. bu nedenle hoşlandığım beyin hetero çıkması hevesimi bükemez.
hayalkırıklığıdır. ve ben bununla yaşamaya alıştım.
ayol benim hoşlandıklarımın hepsi hetero be zaten. malesef ve nedense gay arkadaşlarımdan hoşlanamıyorum. neden bilmiyorum ama hiç olmadı öylesi. aman neyse yaa yemişim olmazsa da olmasın no problematiko.
en son iki hafta önceydi. böyle durup duruken konuşmaya başlamıştık ilk olarak starbucksta. daha sonrabir barda oturup birşeyler içiyorduk, güzel bir muhabbet vardı, arada heyecanla birşeyler söylerken elime dokunuyordu dikkatimi çekmek için hatta. daha sonra bir arkadaşı gelip nişanlısının nasıl olduğunu sorunca sanki hd kalite bir televizyonda slow motion bir sahne izler gibi hayallerimin yıkılıp altında kalmamı izledim.

şimdi ise bro muhabbetleri yapıyoruz arada. aseksüel olsam bu kadar acı çekmezdim.
coca cola kapaklarındaki gibi "tekrar deneyiniz" dipnot:heteroseksüellerden hoşlanamıyorum.
büyük bir ihtimal. sonu yine hüzün ve yıkım.
herkese karşı normal, bana karşı çok korumacı ve tatlı davransa da, arada gelip bana sarılsa dokunsa da, gözlerimin içine bakarak mükemmel gülüşünü unutamasam da, sevgiliymişiz gibi davransa da ve tüm sınıf bunun muhabbetini yapsa da boşuna hayal kurmuşum. bir ortamda söylediği aşırı homofobik sözler bana kadın fotoğrafı gösterip çok iyi değil mi diye sorması her şeyi bitirdi. şuan ondan nefret ediyorum. tek amacın karı kıza karşı prim yapmak. aptal...
hoşlanılan erkeğin gay çıkmamasını bırak zamanla hoşlanılacak bir insan olmadığı bile ortaya çıkabiliyor. fiziğe düşmemek lazım bazen.
  • /
  • 3