hospitalityclub

x şehrinde oturuyorsun. arada canın sıkılıyor, "keşke birileri olsa da konuşsak, eğlensek" diyorsun. çok malsın. çık gez, dolaş. barlara git. mel. ama yok. sen interneyşınıl takılmak istiyorsun. o halde hospitalityclub.org adresine giriyorsun. burda gerekli üyelik işlemlerini yaptıktan sonra (sanırım hâlâ davetiye usulü ile çalışıyor) bir kullanıcı adın ve şifren oluyor. bunlarla siteye giriş yapıyorsun. bir profil oluşturman lazım. kaldığın yer, kimlerle kaldığın, kaldığın yerin şehir merkezine, otogara, havaalanına... vb yakınlığı... gibi şeyleri dolduruyorsun. ayrıca konuk edeceğin kişi/ler (bunu da anlatacam şimdi) için de onları konuk edip edemeyeceğin, konuk edeceksen ne kadar süre ile konuk edebileceğin... vs vs gibi bilgiler dolduruyorsun.

sonra -diyelim ben seksi italyan erkeğiyim- senin bulunduğun şehre gelecem. giriyorum hospitalityclub.org sitesine. x şehrindeki kullanıcıları arıyorum. senin profili görüyorum. sonra mesaj atıyorum: "ciao. come stai? verrò nella tua città.." adfasdf havaya girdim bak. "selam. naber? x şehrine geliyorum. beni konuk edebilir misin? 2 hafta kalacam ve şehrini gezmek istiyorum. bana eşlik eder misin?" (çok seksiyimdir)

neyse işte. şehre geliyorum, seninle buluşuyoruz, 2 hafta sende kalıyorum, arada masraflarda yardım ediyorum (etmeyenler çıkabiliyor. götler.), gezip dolaşıyoruz falan filan feşmekân. ciao!

http://www.hospitalityclub.org